Dyskusja

elgato

przejdź na stronę użytkownika

Darkness

Witaj,
Czy byłoby dla Ciebie problemem gdyby rozmowa z ROSE pod newsem o Magii Czarnego Sportu dot. STS została usunięta? Dyskusja o STS wprowadziła małe zamieszanie wśród Klientów szukających opinii o MCS, rozdzwoniły się telefony czy gra jest w pudełku, czy jednak mają pobierać z podanych przez ROSE linków;-)
Z góry dzięki za pozytywne rozpatrzenie prośby;-)
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elgato

Oczywiście , że nie jest to dla mnie kłopotem :)
Przepraszam- nie chciałem sabotować newsu poświęconego MCS'a.
Rozumiem i pozdrawiam serdecznie z Leszna :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Darkness

Dzięki;-)
Zaproponowałem Rose, że w ramach rekompensaty po świętach (o ile będzie zainteresowany) puścimy newsa z opisem/recenzją gry STS w cyklu Kibice polecają (lub pod inną nazwą do ustalenia).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ROSE

Witaj,
obiecałem ze nie bede pisal narazie postow o STSie wiec jak cos zaobserwuj mnie tak ja Ciebie i mozemy o tej grze pogadc na priv.
A odpowiadajac tylko na Twoje pytanie to mozesz zalozyc server na dwoch i mozecie sami we dwojke smigac. To gra po sieci poprostu.
Takze jak cos pytania na priv.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.