Wątek dotyczący artykułu

Wiślaczki nie dały plamy (wynik)

Koszykarki Białej Gwiazdy bez większych problemów pokonały Basket ROW Rybnik, ale tempo nie zachwyciło. Dla zwyciężczyń najwięcej punktów zdobyła Justyna Żurowska.

przeczytaj cały artykuł

Gregor

Robercik to pisz sobie, załóż może bloga? Nie mam zielonego pojęcia po co wracasz do spraw z zeszłego sezonu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Bielak

Co do bloga ten mi w zupełnosci wystarczy a wracam do spraw z poprzedniego sezonu i nietylko zeby pokazac jakich to kinoli ma zespoł WISŁY can pack tyle w tym temacie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marta Pasternak

No niestety musisz się przyzwyczaić do faktu iż Wisła ma NAJWIERNIEJSZYCH KIBICÓW8 (ja nie mówię o kibolach bo tacy też bywają, tylko o prawdziwych kibicach)i jest ich BARDZO DUŻO. Nie mam zamiaru się tłumaczyć ale na meczach Euroligi i ważniejszych meczach Ligowych cała hala jest wypełniona do ostatniego miejsca i nie tylko więc to chyba o czymś świadczy jeśli dobrze myślę..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.