Wątek dotyczący artykułu

Unibax Toruń zapłacił karę. Kurzawski: Wszystkie dokumenty licencyjne zostały złożone

Unibax Toruń zapłacił karę za drugi mecz finałowy ENEA Ekstraligi. - Złożyliśmy również wszystkie dokumenty licencyjne - wyjaśnia prezes Mateusz Kurzawski.

przeczytaj cały artykuł

Specjals

hahahaha... Karolek ZG mnie zablokował... hahaha... Ale jazda.... Uciekinier... Karolku - Matołku.... Tak, ja tylko podziwiam Twoja inteligencje, elokwencję, ortografie, matematykę, IQ169... Ale prawdę powiedziawszy jesteś tylko subiektem... na moje potrzeby, pamiętaj. :-).......Kłamczuszku... hahahahhahahhahahah....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan z Tarnowa

Ja akurat ani jego ani tamtego za bardzo wpisów nie sledzę, natomiast patrząc na to jak tamten pisze to faktycznie no jak dzieciak i najlepsze że zero argumentów a mase wyzwisk i nie wiadomo czego jeszcze. Może Karolek ZG zachowuje się tak samo, ale nie mam już nawet ochoty czasu tracić na przeglądanie tych wpisów bo mam ważniejsze sprawy na głowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.