Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Wieczorek przedłużył kontrakt z KSM Krosno

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kontrakt z zespołem Krośnieńskiego Stowarzyszenia Motorowego przedłużył Mateusz Wieczorek. 18-letni żużlowiec jest trzecim zawodnikiem w kadrze Wilków.

przeczytaj cały artykuł

KKŻ Krosno

haha tak super argument ... sam siadaj i jedz.. wiem że nie jest to łatwe sam pewnie bym pojechał gorzej ale ja się za to nie pcham do klubu, w kosza też grać nie umiem wiec się nie pcham do sekcji ... czyli według was krytykować mogę tylko tych od których sam coś lepiej robię ? genialne

nie jestem ekspertem ani trenerem to moja opinia o tym zawodniku i można się z nią zgadzać lub nie od tego jest forum właśnie. Nie jest to jednak opinia wyssana z palca tylko na podstawie obserwacji i faktów :

Mateusz Wieczorek: KSM Krosno
Meczów:14
Biegów:42
Punktów:14
Średnia:0,333

a większość tych punktów zrobiona na "trupach" czyli defekt taśma czy jakiś kardynalny błąd innego zawodnika. Gdyby chociaż coś walczył ale nie wygląda na walecznego zawodnika bo ze startu jak mu się uda wyjść w miarę równo z innymi to na wejściu w pierwszy łuk odpuszcza.

Chciał bym napisać, że czekam żeby zaskoczył mnie pozytywnie w tym sezonie i że jeśli to czyta to żeby obudziło to w nim sportową złość i pokazał na co go stać ale nie mam nadziei bo absolutnie nic na to nie wskazuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krosno

Koleżko, ten człowiek wziął się ostro do pracy. Jeśli będzie w stanie przejechać 4 kółka tak jak potrafi, to on będzie woził te 5pkt u siebie, a może i więcej. Nie ma przebłysków? Nie byłeś chyba na zawodach, jak po przegranym starcie walczył z Gaschką, który miał pod tyłkiem rakietę i wygrał z nim na trasie. A i jeszcze mecz z Opolem, gdzie na kredzie przegrał z Woźniakiem, a prowadził od startu. Jeżeli chłopak naprawdę pracuje z psychologiem, to będzie dobrze, bo sprzęt ma, nad kondycją i siłą rzeczywiście pracuje i z tego co wiem to solidnie. Co do umiejętności, to 2 kółka jechał dobrze, potem już niestety siadały łapki, nie zapominając już o jego wyjściach z pod taśmy, a kto chodzi na każde zawody ten wie, jak startuje. Poprawić łeb, siłę i kondycję i mamy niezłego wychowanka, który ma dopiero 19 lat, licząc już przyszły sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.