Wątek dotyczący artykułu

Nie jestem boiskowym chamem! - rozmowa z Marcinem Stefańskim, graczem Trefla Sopot

- Lubię ludzi, którzy walczą, bo ja też jestem podobnym graczem, ale bardzo szanuję zawodników, którzy grają z wielka finezją - podkreśla w rozmowie z naszym portalem Marcin Stefański.

przeczytaj cały artykuł

Zielonogórzanin

"Na polską ligę często to wystarcza." Spoczywasz na laurach już panie Stefański. A za tą chamską zagrywkę z Hosleyem w zeszłym sezonie jesteś pan u mnie tylko i wyłącznie boiskowym chamem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_sportu

O tym samym pomyślałem. Kwintesencja szacunku Stefańskiego dla "zawodników, którzy grają z wielka finezją" :) Hosley raczej nie słynął ani z agresji ani z przepychanek, a jednak mu się od Stefańskiego dostało :)

Może rzeczywiście w domu jest fajnym gościem, ale na parkiecie to agresywny, boiskowy cham i prowokator. Takich jednak też potrzebuje koszykówka. Od 1:20 min faul na Hosleyu i sprowokowana przepychanka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Makk

Stefan nie jest zadnym chamem - jest walczakiem i nigdy nie odpuszcza. Uwazam, ze dzieki temu koszykowka jest bardziej barwna i ciekawa, licza sie nie tylko wsady, rzuty za 3 itp. ale rowniez dobre zastawienie i walka o pozycje lub pilke - z tym Stefan radzi sobie dobrze (w przeciwienstwie do wolnych :-)). Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Makk

Zastanów się, może to Ty nie widziełeś walczaka na oczy? Napisałem zresztą, że każdy może mieć swoje zdanie.... co do kopanej to nie będę polemizował - nie interesuje mnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.