Wątek dotyczący artykułu

Nie jestem boiskowym chamem! - rozmowa z Marcinem Stefańskim, graczem Trefla Sopot

- Lubię ludzi, którzy walczą, bo ja też jestem podobnym graczem, ale bardzo szanuję zawodników, którzy grają z wielka finezją - podkreśla w rozmowie z naszym portalem Marcin Stefański.

przeczytaj cały artykuł

forbai

Ja (tak jak wielu kibiców) go nie lubię, właśnie za chamstwo. Jak ma możliwość uderzenie łokciem przeciwnika i uzyskania w ten sposób jakiejś przewagi to na pewno to zrobi. Bez takich zawodników jak on, Hyży (dawny, bo teraz ponoć złagodniał) i Mielczarek koszykówka byłaby lepsza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zaklinacz węża

Do tego towarzystwa dodałbym Sroke:))),zdecydowanie popieram kandydature największego chama w PLK jakim byl Hyży,jeszcze niedawno przeszedł po leżącym zawodniku Anwilu Jahovicu i wybryk Stefańskiego w zeszłym sezonie z Hosleyem to jest przy tym mały pikuś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_sportu

Sroka to bardziej spryciarz i aktor, aniżeli boiskowy cham. Szuka swoich okazji na wymuszanie fauli, prowokuje, przytrzyma jak sędzia nie patrzy. Ale na pewno nie jest tak agresywny jak bohater artykułu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.