Wątek dotyczący artykułu

Podkarpacie doczeka się zespołu w I lidze?

Piłkarze z II ligi grupy wschodniej w tym roku zakończyli już rozgrywki ligowe. Kibice na Podkarpaciu w końcu mają jednak powody do radości, bowiem aż 4 ekipy z tego regionu plasują się w czołówce.

przeczytaj cały artykuł


Marek Miękina

Heh czepiacie się frekfencji w Stalowej ,tak was ona boli ? Widzisz , kibicu z Mielca (gdzie po latach tułaczki po wioskach coś ruszyło )gdzie byłeś jak w Stalówce frekfencja była po 4-6 tyś. wtedy twój Mielec był jedną z wielu przeciętnych drużyn które swego czasu nic nie znaczyły w 3-ej lidze , a frekfencja... sam wiesz jak jest i jak było... Powodzenia na wiosnę i daj Boże by to dwie Stal-e awansowały

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WesleyRMI

Prawdę mówiąc,to Stalowa nigdy nic nie znaczyła w piłce nożnej(zero sukcesów)-ani w II lidze,ani jak byli w ekstraklasie i powąchali ją przez 3 czy 4 sezony,by potem spaść z hukiem niżej.A problem frekwencji to nie tylko problem St.Woli,ale głównie Rzeszowa.gdzie na mecze Stali przychodzi po 500-600 osób,w porywach do 800.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.