Wątek dotyczący artykułu

Falubaz Zielona Góra z licencją bezwarunkową

Falubaz Zielona Góra otrzymał licencję bezwarunkową na starty w przyszłorocznych rozgrywkach Enea Ekstraligi. W Warszawie trwają obrady zespołu do spraw licencji.

przeczytaj cały artykuł

moskal

Lepszy moznowładca niz polityk ktory np. najpierw jest za 2 zawodnikami z GP , potem gdy sie okazuje ze bedzie miał nadkomplet jest przeciwny , 3 lata temu krzyczał wniebogłosy gdy Vaculik chciał Polskie obywatelstwo , teraz gdy ma nóż na gardle załatwia obywatelstwo swojemu zawodnikowi i blokuje rozwój rodzimych juniorów ..i to wszystko dla dobra zuzla.
wymieniac dalej ?? HA HA :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaczor Falubaz

Wiesz Moskal ja bardzo rzadko szukam spiny forumowej i nie piszę takich prowokacyjnych wypocin jak Ty muszę mieć poprawkę na ten czarny humor w wykonaniu nieskazitelnego Anioła;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moskal

Wiesz Kaczor ja tez rzadko szukam spin na forum ale niemiłosiernie wk...ia mnie obłuda władz falubazu - co moge na to począć ??? :D
Anioł nie jest nieskazitelny bo ma swoje za skrzydłami ale napewni nie jest tak fałszywy i obłudny jak rozowy/kopernik , pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
KSF - Sława

Poczekajmy do 12.12 wiele osób twierdzi iż wtedy ma się cała sprawa wyjaśnić. Osobiście nie do końca jestem przekonany lecz na pewno to była by fantastyczna wiadomości. Czterech wychowanków w składzie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
moskal

Buhahahahahahahahahahaha wasz prezes ma honor hahahahahahahahahaha omg widac po jego ruchac ze honor to on ma ale chyba zostawił w szafie ze 4 lata temu , jak nie lepiej :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Hierarchia wartości jest taka, że nie jestem ani za Uniabaxem ani za Flaubazem. Jedni i drudzy siebie warci. Ale jeżeli mam być szczery, to rozumiem Romana, że przeciął nożyczkami krawat różowemu tuż przy samej szyi. Strach otworzyć lodówkę, żeby ten fircyk z rozrechotaną gębą z niej nie wyskoczył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
FuX Falubaz

Co sie dziwisz.
Widac, ze Ksawery porzadnie go przelecial i poczynil duze szkody nie tylko w obejsciu ale i pod sufitem, ktorego czesc jak widac zerwal ;)
Czesc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sliweczka

A tak z ciutka, odrobinką merytoryki, pisze Pan w poście na temat otrzymania licencji o kabarecie (nota bene ZG jest nazywana zagłębiem kabaretowym ;)- co jest w tym takie śmieszne? Wnioskuje, iż "kabaretem" nazywa Pan fakt poinformowania na oficjalnej stronie klubu kibiców o przyznaniu licencji? Ha ha ha... ale zabawne, a jakie niepoprawne, przecież kibiców klubu nie powinien ten fakt w ogóle interesować :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Sliweczka

Do miny Jankowskiego hmm no istny kabaret, szkoda, że nie zrobiłam sobie zdjęcia ze swoją miną jak siedziałam tam na stadionie, ani też innym. Faktycznie, takie to zabawne było :):):)

| Odpowiedz
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Trzeba było się nie puszyć, nie byłoby problemu. Marketing nie zadziałał, słowo (podobno) dane, zostało zerwane. Za wszystko trzeba w życiu zapłacić. Dlatego również gorące podziękowania należą działaczom z Zielonej Góry. Szczególnie jednemu.

| Odpowiedz
blokuj
Sliweczka

Ja tam nie wiem jakie słowo kto komu dawał, w przeciwieństwie do wszystkich tych, którzy na forum piszą czego to nie wiedzą i o czym nie słyszeli, ja świadkiem tej (niby) rozmowy nie byłam :). Wiem za to jak wyglądają przepisy dotyczące formalności wymaganych w związku z przełożeniem meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Błąd. To nie jest nienawiść do Falubazu, ani uwielbienie dla Uniabxu. Oba kluby szanuję za całokształt i wkład w rozwój dyscypliny. Ale powtarzam, kluby, nie działaczy. Mój śmiech przez łzy tyczy się zarówno jednych, jak i drugich. Nie trawię ani senatorka, ani Jankowskiego, ponieważ parcie na szkło mają okrutne. Zrobią obaj wszystko, żeby się tylko w kółko o nich gadało i pisało. Nie dają o sobie zapomnieć. Nie cierpię włodarzy Unibaxu, ale w tym jednym, jedynym przypadku jestem w stanie zrozumieć decyzję Romana. To tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.