Wątek dotyczący artykułu

Falubaz Zielona Góra z licencją bezwarunkową

Falubaz Zielona Góra otrzymał licencję bezwarunkową na starty w przyszłorocznych rozgrywkach Enea Ekstraligi. W Warszawie trwają obrady zespołu do spraw licencji.

przeczytaj cały artykuł

Goldena

Szanowny Panie, Pan chyba nie ma pojęcia co znaczy słowo "marketing" :-) Czy używanie słów, których się nie rozumie, to w ZG jakaś plaga?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
K. Jarzyna ze Szczecina

Kolego, czy to ja napisałem czy Ty?

Może dostał dachówką po łbie że takie brednie gada HAHAHA

No nie wiem jak może pomóc ci lekarz z tak zakutym łbem

Ale ty nie masz głowy tylko łeb

Beczysz, że ktoś Cię obraża? A co Ty robisz? Same inwektywy walisz i sądzisz, że dostaniesz za to podziękowanie? Masz bardzo wybiórczy sposób jeżeli chodzi o obiektywizm wypowiedzi. Taki polski Kali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xman1100

No przepraszam kolego szukałem jakiegoś logicznego wyjaśnienia jak ktoś może wypisywać takie brednie jak ty bo zdrowy na umyśle człowiek czegoś takiego by nie napisał.

| Odpowiedz
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Dla Ciebie brednie to wszystko to, co pisze się przeciwko twojemu ukochanemu klubowi, jak dla każdego kibica. Ale to tylko dla Ciebie i kibiców twojego klubu. Dla innych, którzy stoją obok tego bałaganu, już niekoniecznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
K. Jarzyna ze Szczecina

Ty też masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem? Przecież napisałem, że oba kluby szanuję. Oba kluby. Moja frustracja tyczy się działaczy tych klubów, nie zawodników i ciała pedagogicznego. A życie mam w miarę wesołe. Radzę sobie. Nie martw się.

| Odpowiedz
blokuj
KSF - Sława

Pamiętaj Kto po raz kolejny w ostatnich latach został Mistrzem i wtedy mów o frustracji, choć śmiem wątpić iż wiesz cóż to słowo oznacza;)
A prymitywne teksty rodem z podstawówki zostaw dla swojej rodziny! Bo naprawdę nic ciekawego nie wnoszą.

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Nie ma co się dziwić, przecież ten śmieszny klubik nawet swoich kibiców (w tym Ciebie) ma w dupie, ale z tego co widać to Ci to pasuje :DDDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
kapitan bomba

Przecież widać, że do dzisiaj nie możesz się pogodzić z tym, że zostaliście po raz kolejny wydymani przez Falubaz i ronisz z tego powodu łzy na klawiaturę. Nie zgrywaj twardziela i tak wszyscy wiedzą, że jesteś płaczkiem ! :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
moskal

Napisz mi kiedy Kurzawski powiedział cos niezgodnego z prawdą (o RK nie wspominam bo on nie udziela sie publicznie)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
xman1100

Prędzej powiedz kiedy on mówił prawdę. Wróć. Kiedy on powiedział coś co sam myśli na dany temat a nie jest jedynie rzecznikiem prasowym Romka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
xman1100

Gdy mówił że ucieczka z ZG była podyktowana dobrem żużla bo finał "powinien być godny". Kiedy mówił że Unibaxowi należy się złoto i odszkodowanie jakie powinien zapłacić Falubaz. Same kłamstwa. Kłamczuszek z niego.

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Unibax (prezes Korzawski) zlosliwie pokazal naruszenie procedury zgloszenia Falubazu do zawodow finalu DMP (brak wymaganych podpisow zawodnikow).
Zlosliwie rowniez (zgodnie z obowiazujacym regulaminem) domagal sie zwrotu poniesionych kosztow (tak jak zreszta wy to czyniliscie) i obopulnego walkowera.
Logicznym byloby, aby Unibax wowczas zostal Mistrzem Polski (wygrany mecz u siebie).
P.S.
Owa zlosliwosc (uzasadniona bezkrytycznym podejsciem do sprawy i notorycznym opluaniem naszej druzyny) byla prawnie osadzona na Regulaminie i ze wszech miar do zrozumienia, jako reakcja na jednostronna i nieobiektywna decyzja organow PZM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
FuX Falubaz

Czytajac twoje wypowiedzi, od dluzszego czasu mozna odniesc wrazenie, ze masz jakis powazny nierozwiazany i caly czas jatrzacy problem. Zasmniecasz forum jadowitymi, pelnymi niecheci i obelg komentarzami nie majacy nijak do komentowanych artykulow.
Jesli ci sie nie podoba co inni forumowicze pisza to sobie odpusc czytanie. Kim ty jestes aby innym mowic co i kiedy moga i maja robic?
Nie zagalopowales sie? To nie prywatne forum Unibaxu jakbys nie zauwazyl.
Zluzuj gume w portkach bo najwyrazniej cie cos uwiera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bawarczyk

Proporcje trzy do jednego !
Trzy "plujacych" na Unibax i jeden broniacy ten klub (mozna z moimi argumentami sie rzeczowo nie zgadzac - zaden problem) !
Ty rzeczywiscie masz ksiazecze (krawaciarska) w dloniach i poza Falubazem nie widzisz nic innego w polskim zuzlu .
Ja nie pozwoje arogancko i bezkrytycznie pomiatac Unibaksem !
Wszystko w temacie.
P.S.
To ty/wy traktujecie Sportowe Fakty niczym wlasna platforme dyskusji.
Nie podoba sie to, o czym pisze - stoi przycis "blokuj" do dyspozycji.
Myszy robcie tak dalej, a kot was zje !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
gród kopernika

Dokładnie. Po 6 latach rządów tej partii kończę studia inżynierskie na wydziale mechanicznym, znam język przez cały okres studiów pracowałem wiem mam doświadczenie i wyjeżdżam na zachód na zmywak bo mi lepiej zapłacą niż w Polsce :// chore ale jednak prawdziwe. "By żyło się lepiej"

| Odpowiedz
blokuj
wielkopolska.unia.l.

Kolego to podziwam 6 lat ciężkich studiów szacunek,ja swoje lata mam ,ale w polsce niema mnie już 10lat .A TO CO NAPISAŁESZ TO SAMA PRAWDA BrAWA,ŻYCZĘ KOLEDZE POWODZENIA .

| Odpowiedz
blokuj
gród kopernika

Wolę sektę niż złodziei. Po 6 latach nie mają na nic pomysłu poza napchaniem własnych sakiew. Mam dość lizania tyłka każdemu krajowi przez mój rząd. Jeżeli Tobie odpowiada polityka na klęczkach wobec wszystkich to powodzenia.Nie jestem fanatykiem Kaczyńskiego ale na pewno nie możesz zaprzeczyć żę wobec Merkel czy Putina grał inaczej. W Polsce możemy się z tego śmiać jednak w polityce zagranicznej gdy masz swoje zdanie i bronisz go to szanują Cię. Tuskowi srają na głowę jak przysłowiowy gołąb.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Lizał tyłek to Kaczor USA.I to własnie za rzadow Pis kompromitowalismy sie zagranica.Kaczynski chciał ze wszystkimi na szable.Tak sie nie da.Pis to tacy sami złodzieje a dodatkowo fanatycy.Przeciez wiceprezesem tej partii jest Antoni M.Człowiek majacy powazne zaburzenia psychiczne.

| Odpowiedz
blokuj
gród kopernika

Ja nie przeczę że PiS.Tyle że skala upartyjnienia obecnie w Polsce przekroczyła nawet tam gdzie nawet SLD nie wsadzało swoich ludzi.PO nawet do NIK wsatwia swojego człowieka gdzie zawsze była to instytucja niezależna. PiS wydał wojnę salonom i establishmentowi jakimi są tvn czy celebryci.Ludzie zarabiali mniej ale mogli sobie pozwolić na więcej. Co z tego żę dostałeś przykładowo 100 zł więcej za Tuska jak za życie miesięcznie płacisz 200 zł więcej. Czyli okradli Cię na 100 zł a nie dali Ci 100 zł

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Moze Tobie sie lepiej zyło.Ale np. moj duzo lepiej zarabia teraz niz za Pis.Pis to niech sie zajmie soba a nie wydaje wojne tvn itd.Ja do tej stacji nic nie mam.Natomiast jak przełacze na chwile na trwam to jest masakra.Podobnie jak czytam te pisowskie portal internetowe jak niezalezna.Poziom manipulacji i kłamstw jest niesamowicie wysoki i ten straszny tvn co tak niby manipuluje lemingami nie ma nawet startu w tej kwestii do pisowskich mediow.Powiedz mi jak mozna wierzyc w to co mowi Macierewicz?

| Odpowiedz
blokuj
Wojciech Zabiałowicz

każdy kradł Pisiory również i jeszcze rydzyka utrzymywali z naszej kasy . a za rządów PO coś się dzieje ile pięknych obiektów i drug powstało na każdej wiosce boisko a Pisiory w trakcie 4 RP 8 kilometrów zbudowali to jest skandal . A po za tym o żużlu rozmawiajmy

| Odpowiedz
blokuj
not4u

wydaje mi się, że i PIS i PO liże dupsko krają, które mają w dupie Polskę.
Taka prawda, a falusy w dupie mają czy rusek będzie juniorem czy nie. Nie mają już Dudka, więc ich juniorka jest słaba ?
Chcą się wzmocnić każdym sposobem i to robią ; )

| Odpowiedz
blokuj
moskal

Pozwolisz ze sie wtrace , nie jestem fanem zadnej ekipy z Polskiej sceny politycznej ale gdyby nie daj Boze wygrał Kaczor to przez jego polityke zagraniczna a raczej jej brak jestesmy odcieci od Europy i na skraju wojny z Rosją. Do tego doprowadzi ten mały zakompleksiony człowieczek

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.