Wątek dotyczący artykułu

Woźniak w Polonii, Sówka w PGE Marmie. Unibax zdecydowany na Fajfera

Szymon Woźniak zostaje w Bydgoszczy, a Łukasz Sówka w najbliższych dniach prawdopodobnie przedłuży kontrakt z PGE Marmą Rzeszów. Unibax jest z kolei zdecydowany na zakontraktowanie Oskara Fajfera.

przeczytaj cały artykuł

Sidney

A może za duże ciśnienie, aby niedoświadczony junior jechał?
Wy za to z Saszki chcecie polaka zrobić...więc w czym problem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

Najpierw z rolnika zrobili kargula a teraz z rusko-ukrainskiej gwiazdy chca polaka zrobic.......:) Rozowy ma pelne usta roboty w palacu prezydenckim zeby paszport z ORLEM mu do wiosny zalatwic:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KRZYZAK

Kompromituje to sie Huszcza ktory rznie wazna osobistosc klubowa a nikt go tam nie potrzebuje i daja mu etat z litosci:) Magik Komputery,Magik Komputery - gwiazda reklam:) Drogi Arturku:) POZDR.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kapitan bomba

Ząbik to Huszczy mógłby co najwyżej kewlar czyścić. Typowa miernota bez osiągnięć jakich pełno w Toruniu, a do tego tchórz. ANdrzej Huszcza nigdy nie uciekłby ze stadionu tak jak zrobił to Ząbik na rozkaz swojego Pana :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|15)
blokuj
KRZYZAK

Zapytaj tego cepa kto wiecej zawodnikow wyszkolil, p.Janek czy gwiazda reklamy MAGIK KOMUTERY - usmiechniety Andrzejek:)

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Pan Janek nie szanuje idei sportu i rywalizacji, to tak samo na szacunek nie zasługuje. Uciekł ze stadionu w Zielonej jak ostatni tchórz i jeszcze miał czelność w mediach płakać i zwalać winę na zły regulamin. Nie usłyszałem też od niego słowa przepraszam. Dla mnie jest zerem.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|16)
blokuj
KRZYZAK

No tak bo wg. ciebie p.Janek powinien przebrac sie w kevlar i odjechac probe toru:))))) HAHHHAAHAHAHHAHHAHAHHHAHHAH zal mi ciebie:)

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Powinien powiedzieć, że nigdzie nie wracamy, tylko jedziemy normalnie mecz. Jak by miał autorytet i nie był przydupasem Karkosika to tak by zrobił. Swoją biernością pokazał, że jest jedynie marionetką w tym klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|11)
blokuj
KRZYZAK

BUHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHA teraz dopiero pojechales! Janek Zabik jest trenerem mlodziezy w klubie a nie wlascicielem klubu badz kierownikiem druzyny. Co ty bredzisz? Jezuuuuuu:) POZDR.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KRZYZAK

Witaj Jarass; wiem ze z tego cepa smieja sie nawet inne NORMALNE myszorki, bo sie burak wylansowal na fotkach z pasztetem z polnocy i mysli ze swiat zwojowal, ale sam wiesz ze takie jest to pokolenie Facebooka i Naszej Klasy:)

| Odpowiedz
blokuj
miroslaw998

Mam tylko nadzieję że administrator poczyta twoje wypociny i w końcu cię zbanuje.O swojej głupocie i zacietrzewieniu przekonujesz wszystkich chcących zresztą nie wiedzieć czemu z tobą dyskutować.Ty Panu Jankowi jesteś niegodny buty czyścić a posuwasz się kanalio do oceny honoru legendy.Naszej legendy.Aby to zrozumieć jednak trzeba mieć we łbie to coś pomiędzy uszami a tobie od tych świństw co zażywasz już wszystko wygniło.Za chwilę dostaniesz ode mnie dziesiątego minusa i wszystkim pozostałym proponuję minusować gada na każdym kroku.To nie jest partner do dyskusji a nawet kłótni.To najzwyklejszy kmiot i bezczelny szczyl krytykujący wszystko i wszystkich.Nie sil się na odpisywanie bo zdajesz sobie chyba sprawę gdzie mam ciebie i twoje dalsze popisy? Gdyby nie fakt że nie mam zamiaru łamać reguł to wprost bym ci napisał gnojku.Są osoby których się nie dotyka,tak jak nie doczytasz aby ktoś z Torunia tak pisał o Huszczy jak ty o Panu Janie Ząbiku.Zapamiętaj to sobie anonimie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
SvR

Nie ma sensu nawet rozmawiać z tym śmieciem ;) mały człowieczek w małym świecie ,szmate spotkałbym na meczu to nie byłby w stanie słowa
wydukać ;) najlepiej olać te internetowe ścierwo

| Odpowiedz
blokuj
makey

Chłopie przywaliłeś jak łysy grzywką o beton. Ząbik to człowiek honorowy,jego mina w czasie wyjazdu mówiła wszystko,był chyba najbardziej zniesmaczonym z ekipy gości.A co do idei sportu spójrz na własne podwórko i cuda jakie odwala różowy z Jankowskim w sprawie naturalizowania Rosjanina-Ukraińca,to zapewne zgodnie z zasadami fair-play którymi się tak chętnie posługujecie.Żenada pseudo kapitanie bomba

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
KRZYZAK

BUHAHHAHAAHHAHHAHHAHAHAHHAHAH Juz kiedys Janek pokazal wam jak sie traktorem jezdzi:))))) A z zalu zeby Huszcza na zasilek nie poszedl dali mu etat:))))) HAHHAHAHHAHAHAHHAHHAHHAHHAHA

| Odpowiedz
blokuj
kapitan bomba

Hahhahaha, U Nas się dba o ikony klubu, nie to co u Was. Jagusia potraktowaliście jak szmatę, wywaliliście z klubu na zbity pysk i nawet turnieju pożegnalnego mu nie zrobiliście :DDD Typowo Toruńskie podejście :DDD

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|16)
blokuj
KRZYZAK

U was sie tak dba o ikony ze chlop musial sie o etat prosic i wszyscy to kargulu u was wiedza!!! A wiem to od mojego mysiego brata:) Wiec mnie nie rozsmieszaj:))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
kapitan bomba

Prosić o etat ? Nie bądź śmieszny leszczu :DDD Pan Andrzej będzie pracował w Falubazie do końca swoich dni, bo kibice tego chcą, klub nie ma tutaj nic do gadania. U Nas klub szanuje zdanie swoich kibiców i nie traktuje ich jak gówno tak jak robi się to u Was :DDD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
TATA

Tu się nie zgodzę. Klub zielonogórski ma w dupie kinbiców o czym świadcza ceny biletów.Wie ,że kibice są na tyle fanatykami(aż do przesadty) że zapłacą każdą kasę.To jest smutne dopiero !

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Pan Andrzej będzie pracował w Falubazie do końca swoich dni

Tak, chyba na lodowisku zima na srodku toru. I masz racje, kibice chca zeby mial etat i gnietli rozowego w tej kwestii bo jak to stwierdzil wasz trener zza miedzy dlugi Rafal, jemu nie jest potrzebny:)

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Wy za to jestescie specjalistami w pozegnaniach ale pogrzebowych lub wieziennych, tak ta Magia przytlacza. Smutne to......

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.