Wątek dotyczący artykułu

Kto najlepszym napastnikiem 2013 roku? Światowi piłkarze docenili Lewandowskiego!

FIFA i Międzynarodowa Federacja Piłkarzy Zawodowych (FIFPro) ogłosiły nazwiska 15 najlepszych napastników 2013 roku. Wśród nominowanych jest Robert Lewandowski!

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Nie sugerowałem sie tylko liczba bramek, brałem równiez pod uwage inne czynniki np wszechstronność, czy praca na rzecz druzyny (równiez narodowej)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Mowimy o najlepszych napastnikach.Napastnika rozlicza sie z goli i asyst.Robert zmiazdzył w tej kategorii Rooneya.Upokorzył Real.A United odpadli z Realem a Rooney z RVp strzelili w dwoch meczach całe 0 goli.Rooney nie ma prawa byc przed Robertem.Moim zdaniem ledwo do 10 sie łapie.Swoja droga zaliczyli Ronaldo i Messiego do napastnikow.Kłociłbym sie ale dobra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

A Rooney ile miał grajac w duzo lepszej druzynie narodowej ?Wypisz a potem wypisz statystyki Roberta.Nastepnie porownaj ilosc goli w lidze.Z tego co pamietam Lewy strzelił w lidze w poprzednim sezonie 20 kilka bramek a Rooney 11.Nie wiem jak wyglada statystyka w samym roku 2013 ale na pewno z korzyscia dla Roberta.Do tego w LM zmiazdzył Rooneya 10 goli a Wayne 2,3 moze.Wiec jakim cudem Rooney ma byc przed Robertem?Przeciez w roku 2013 Lewy jest klase wyzej od Rooneya.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
MATUCH

w marzeniu jest wyzej jak pracuje dla zespolu Roo a jak Lewy a po drugie Rooney już dawno nie jest napastnikiem tylko na papierze

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Mowa jest o napastnikach za rok 2013.Spojrz obiektywnie.Ile goli strzelił Rooney a ile Lewy?Kto dalej w Lm zaszedł?Kto wbił 4 gole Realowi?Nie mowimy ogolnie kto jest lepszy tylko kto lepiej wypadł w 2013 roku.A lepiej zdecydowanie wypadł Robert.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Bilans w kadrze
Lewy 810 minut 1 gol, 26 strzałów, strzały celne 46%, skuteczność...8%
Rooney 472 minut 6 goli, 22 strzały, strzał celne 64%, skuteczność 43%
Anglik jest zdecydowanie bardziej wszechstronnym napastnikiem, a Lewy ogranicza się tylko do zdobywania goli z okolic 5-10 metrów.
W klubie Lewy zdobył więcej goli, grając o 600 minut więcej.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

czemu porównujesz wszystko do tego jednego meczu?! Jest cały sezon, a ty to porownujesz do 180 minut nie to nie jest cały sezon i co lewy zrobił w meczu z realem jago dostaw nogę jest dobry ale do Persiego czy Rooneya sie nie porównuje

| Odpowiedz
blokuj
mks89

Szczególnie Rooney czy Aguero w piątce to jakiś żart.
A to że Anglik jest bardziej wszechstronny od Lewego to bzdura.
To że Lewy zdobywa gole z 5-10 metrów to już kłamstwo.
3 gol z Realem obala tę absurdalną tezę. To była typowa bramka z niczego. Łączyła w sobie doskonałą technikę i opanowanie piłki aż po precyzję.
Skoro Aguero , Ibra czy Rooney są lepsi to dlaczego Bayern wybrał Roberta? Dlatego , że Robert z nich wszystkich ma największe zdolności i świetnie pasuje do koncepcji Pepa. Jak nikt umie chronić piłkę, grać kombinacyjnie , jest bardzo ruchliwy a do tego potrafi świetnie podać. Zresztą sam Pep nazwał Roberta " niesamowitym napastnikiem". Niestety tak to już jest że w naszym zaściankowym kraju nie docenia się wybitnych zawodników i sportowców , ale za granicą jest inaczej.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Zadałem sobie trud i obejrzałem gole Lewego.
2012/13 siedem goli z odległości większej niż 10 metrów. W tym jedna z karnego, jedna na pustaka i 3-4 sam na sam z odległości ok 10 metrów. Ok 40% to po prostu patelnie.
2011/12 naliczyłem pięc bramek z odległości powyzej 10 metrów, w tym 10-12 goli to patelnie.
Wychodzi na to, ze około 20% zdobywa z odległości większej niz 10 metrów. Czyli nie skłamałem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.