Wątek dotyczący artykułu

Awans Wisły. Zagrała młodzież - relacja z meczu MKS Zagłębie Lubin - Orlen Wisła Płock

Orlen Wisła Płock rozgromiła na wyjeździe MKS Zagłębie Lubin i pewnie awansowała do 1/4 finału Pucharu Polski. Trener Jerzy Szafraniec po kwadransie spotkania desygnował do gry młodszych zawodników.

przeczytaj cały artykuł


Ahri

Mimo wszystko "zawodowiec" na kontrakcie powinien się z niego wywiązywać - szczególnie jeśli szanuje sam siebie. Wątpię, żeby gracze na profesjonalnych kontraktach mieli zapisy o wyższości jednych meczy nad drugimi. Nie mówiąc już o tym, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ a kibiców piłki ręcznej znowu nie ma tak dużo i wypadałoby o nich dbać - nawet jeśli nie są potrzebni zawodnikom, to na pewno lubią ich sponsorzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisełka

Bezpośrednio pewnie nie, ale pośrednio tak. Zespół na pewno ma ustalone cele - jezeli nie ma w nich nic o PP to wówczas nie dziwne, że odpuszczają Puchar. Prawdziwa walka w takim meczu zawsze może skończyć się kontuzją, a walcząc o utrzymanie wolą nie ryzykować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.