Wątek dotyczący artykułu

Steen Jensen kolejny rok w Pile

Steen Jensen w czwartek przedłużył kontrakt z Victorią Piła. Duńczykowi w sezonie 2014 pomagał będzie jego rodak - Hans Nielsen.

przeczytaj cały artykuł

Victoria Piła

1. Monberg
2. Pulczyński
3. Jensen
4. Biełousow
5. Świst
6. Pawlak
7. Gollob
Tak widziałbym skład Victorii na pierwszy mecz sezonu. Kompletnie nie wiem na co stać tą drużynę. Krążą plotki jeszcze o Dilgerze, Steadzie i ekstraligowcu ( prawdopodobnie Kamil lub Hlib ), lecz czy to nie przesada mieć 14 seniorów w składzie??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Modecom

Ja też czytałem o tym że Stead chce wrócić do polskiej ligi i właśnie podobno do Victorii gdzie zaczynał. Dilgera osobiście nie chce. Wystarczy Stead i Hlib a nawet sam Hlib.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

Chyba raczej: Świst Dym/Pulczyński Biełousow Kroner Monberg Pawlak Gollob/Karczmarz. Jensen nie ma tu czego szukać, jest gorszy od Dyma i Kronera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Hamer

Zgadzam się z Tobą... ale Szanowny "Miszcz" Michaelis i tak będzie wstawiał kogo będzie mu się chciało tak jak w zeszłym sezonie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Modecom

Co Ty gadasz. miał świetne motory tylko dopasować sie nie umiał. Przypomnij sobie jego końcówke sezonu jakie wyniki miał. A teraz jak Hans Nielsen i jego brat mu bedą pomagali to bedzie robił co mecz 10-11 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Victoria Piła

Nie zgodzę się. Dym jakoś mnie nie przekonuje, wolę Jensena. I miejsce w składzie należy się Emilowi. Nie dlatego bo jeździł w Ekstralidze, lecz dlatego, bo jest młody, sprzęt ponoć będzie miał dobry i jestem zdania, że jest w stanie punktować na poziomie Pieszczka w zeszłym roku w Krośnie, a nawet Przemka za czasów jazdy w Pile ;) Możecie nie zgadzać się z tym co piszę na temat Emila, ale ja tak uważam i przekonamy się czy miałem rację po sezonie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Modecom

Też tak mysle że 2 liga bardzo pomoże w odrodzeniu sie Emilowi. Tak jak bylo swego czasu z Pawlickimi oraz z Pieszczkiem. Sam Gollob powiedział że Emil i Kamil mają rakiety w motocyklach. 50% sukcesu leży w głowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
kibic122

Emilowi nic sie nie należy. Musi sobie wywalczyć miejsce w składzie. Ale z pewnością daje dużo większe szanse na punkty niż Jensen. Dym jest o wiele lepszy i bardziej doświadczony objeżdżony na polskich torach niż Jensen. Podobnie Kroner zresztą.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.