Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz rozważa ukaranie Emila Sajfutdinowa!

Emil Sajfutdinow rozważa możliwość skierowania do sądu wniosku o upadłość klubu. "To szantaż" - odpowiada prezes Włókniarza Częstochowa.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Gerhard Malberg

I pogon jeszcze zlodzieji,anonimowych nieudacznikow,pryszczatych onanistow,murzynow,cyklistow,dziwakow, zaplutych zestresowanych karlow itp.Acha jak bedziesz gonil to pokazuj z przodu droge ucieczki by latwiej bylo cie dopasc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elgato

Właśnie nie Przemo ! :)
Bardzo dobrze Włókniarz zrobił z ruskiem... BARDZO DOBRZE. Jak ktoś jest durniem pierwszej klasy to tak kończy- pełen nerwów, frustracji i w poczuciu "wydymali mnie".
Mógł rusek nie wyrazić zgody na spłatę w późniejszym terminie? Mógł.
Ale nie wiedzieć dlaczego tego nie zrobił, a ja się teraz z tego śmieję, bo okazał się frajerem pierwszej linii, który [ jedyny pozytywny aspekt tej sprawy] będzie przynajmniej przestrogą dla następnych.
teraz mam nadzieję, że ruskowi żal będzie D ściskał,a Częstochowa znowu się doigra...
pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
elgato

A degradować degradować... a frajerstwo ruska napiętnować :D
Czego On się spodziewał? że Częstochowa nikogo nie zakontraktuje?
Jak goryl we mgle.... jest osłem Emil i tyle.
Mógł się odwdzięczyć to On W POLSCE matkę teresę zgrywa... pokazali mU miłosierdzie.
pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Kasiczka

A wy robicie całą Polskę w ch... więc się nie wypowiadaj. Wielki obrońca Emila się znalazł, jeszcze nie dawno cały Toruń wyzywał go: "na co ch... się tam pchał" a teraz wielki wasz ulubieniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Dumny z Krzyża

Bo na ch..j się tam pchał?! Miejsca nie było a się wciskał - sam sobie kuku zrobił, taka prawda. Ale prawda jest też taka, że Włókniarz go oszukał na grubą kasę i walczy chłopak o swoje, ma do tego prawo. A w Toruniu się cieszymy i to bardzo bo jak pomyślimy, że do wyboru był Emil i Nicki to trudno się nie cieszyć z takiego wyboru włodarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kasiczka

Coś mi świata w głowie, że wasz klub chyba obniżył Sullivan'owi kontrakt bo w 2012 nie zrobił tylu punktów ile trzeba. Emil wobec nas też się nie wywiązał w 100%. Tak to jest, że każdy szuka pieniędzy gdzie się da, nawet kosztem własnego wizerunku. Ciekawi mnie jedynie kwestia czemu inni zawodnicy z CKMu dostali kasę i nawet podpisali kontrakty na lata, a z Emilem takie problemy. Widocznie są mega cięci na siebie i to chyba Suskiewicz przyczynił się do niewypłacania kasy.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kasiczka

Naszym liderem był, jest i będzie GRISZA :-D Najemnikom pokroju Emila czyt. Suskiewicza dziękujemy (bo do Emila nic nie mam, nadal jest jednym z moich ulubieńców :p)

| Odpowiedz
blokuj
Kasiczka

Hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
messsssssiiii

jakie to wszystko poj.bane nie dość że mu nie zapłacili to jeszcze pretensje. Ludzie gdzie my żyjemy? o co tu chodzi? podpisują wirtualne pieniądze a póżniej płaczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
SirQaz

Ikony torunia - pierniki, ojciec rydzyk i najwieksze posmiewisko w historii zuzla - uciekajaca z finalu w frajerski spodob marna druzynka. No sorry ale leze buahahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
xxcd

Czy Ty widzisz co piszesz????Emil liderem???? Widzisz żebro nie ma mózgu ...ale widać Ty chyba też...wszędzie się napinasz jak guma od majtek weż się ogarnij bo aż mi Cię szkoda:)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
moskal

Niestety nie moge sie z Toba zgodzić , liczby nie kłamia i to Emil ma wyzszą srednią a nie jechał tylko w dwóch meczach sezonu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
-Night-

musze to napsiac... NIE MASZ POJECIA O ZUZLU... LAGUTA JECHAL W 22 MECZACH... EMIL W 20.... OBUDZ SIE BABO ZE SNU WRESZCIE... JAK DLA CIEBIE TO 1/4 TO SORRY. WON DO SZOKLY Z POWROTREM

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Kasiczka

Wiesz co Ci powiem? Fajnie pobawić się czasem w takiego prowokatora i napinacza jak ty :P Ale musi nastąpić powrót do rzeczywistości, bo za długo idioty z siebie robić nie można POMYŚLI TEŻ O TYM I TY.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
tony456

no qurwa albo ja na inne mecze chodziłem albo ty jesteś ograniczony.nie jechał w play off rewanżu z toruniem u nas dwa mecze o brąz z tarnowem a o meczach w zasadniczej nie wspomnę.więc ile meczy nie jechał??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
moskal

To punkty ktore zdobywali inni w ramach ZZ były przypisywane Emilowi ??? Patrze na statystyki ,odjechał 166 biegów 35xpierwszy , 25xdrugi , 11xtrzeci i 4xczwarty co daje 166pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.