Wątek dotyczący posta na blogu

Najlepszy

pablo80 - RSKZ

Ludzie różne rzeczy piszą, ale kto jest najlepszym piłkarzem PL trudno dociec. Z potrzeby chwili pisze o tym ja. Proszę jednak rozgraniczyć kwestie piłkarz i napastnik. Dawajmy piątkami by miało to jakiś wygląd, a nie ten bo ten.

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Pierwszy blog-plebiscyt dobiegł końca. Wyniki może nie zaskujące, ale wiadomo, że i tak każdy będzie miał tą swoją ulubioną piątke. Na czoło wysunął się zdecydowany lider, a i drugie miejsce też nikogo nie powinno dziwić, dalej walka już była zacięta i mnie osobiście cieszy, że wzieli w niej udział dwaj przedstawiciele Arsenalu:) Dziękuję za głosy, a przedewszystkim za obiektywne wybory, bo wszyscy tak właśnie głosowali.
Niestety głos Janka123 musiałem uznać za nieważny, gdyż nie było to czego spodziewałem.
Kolejny blog-plebiscyt już dzisiaj (jak tylko się wyrobie). Myślę, że temat będzie mniej jednomyślny.
Wyniki i Top "7" która się wytworzyła i na nich najczęściej oddawaliście głosy.
1. Luis Suarez-99
2. Sergio Agüero-62
3. Mesut Özil-43
4. Wayne Rooney-40
5. Aaron Ramsey-35
6. Yaya Touré-29
7. Eden Hazard-16
P.S. Mam nadzieję, że wszystko dobrze policzyłem:) a Suarez dzisiaj udowodnił, że w pełni zasłużone zwycięstwo w naszym głosowaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.