Wątek dotyczący artykułu

Mateusz Kurzawski: Wicemistrzostwa Unibaksu nikt w tej chwili nie podważa

Prezes Unibaksu, Mateusz Kurzawski, nie ukrywa, że cieszy go wsparcie ze strony miasta. Ze względu na udane wyniki sportowe, klub otrzymał od prezydenta Torunia czek w wysokości 100 tys. złotych.

przeczytaj cały artykuł

Kretsonnn

Ja podważam :D Kopaczki im dać i na pole a nie srebrne medale no chyba że złoto za tak piękną postawę w finałowym meczu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomcio KSF

Jedno tylko się zgadza z twojego porównania... To że mieliście sraczkę... Wszyscy razem i nagle. I jedyny dostępny wychodek chyba w trolluniu. A Papieża to lepiej zostaw w spokoju. Święcenia ponadto są na całe życie. I pewnie tytuł dla unipłaczków też powinien być... :) Obyście się w tym roku nie zachłysnęli swoim składem. Papier nie jedzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cop62

Po pierwsze; Unibax oddal walkowera i oficjalnie opuscil zielonogorski stadion glowna brama.A po drugie; Nie badz taki wrazliwy,bo kolega niczym papieza nie niepokoi.Papiez pelni wazna funkcje.Ale poza tym jest czlowiekiem,jak kazdy z nas.Dlatego,jak kazdy z nas miewa rozwolnienie i zatwardzenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
leonsjo

zapewne w twojej metropolii jest więcej latryn,jedyne co chciałem podkreślić to fakt iż finał to nie jest koniec swiata,a jeśli nie umiesz zrozumieć znaczenia słowa walkower,to może wytłumaczysz mi jak w tym WIELKIM finale chcieiscie walczyc z bokserem z jedna ręką?A teraz swięcenia-moim zdaniem największa obłuda ludzka(w przypadku pedofili też sa altualne cale zycie??)

| Odpowiedz
blokuj
michal1969zagan

Obila ci się o uszy maksymalni...
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą?
Albo
Gloria Victor
Walczyliscie czy się poddaliscie?
To jest sport a nie bierki. czy Barbie w krainie czarów.
Wojownik który się podaje nie jest wojownikiem tylko osobnikiem bez honoru..
Ponial?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Widzę myszy

Tym bardziej, ze jak bokser nie dorasta przeciwnikowi to walka może się i wstrząsem mózgu skończyć. W żużlu czym? Wynikiem w plecy jedynie, a chociaż można by było pazur pokazać i ambicje. Niestety obu w Unibeksie brak.

| Odpowiedz
blokuj
Cop62

Klepanie,klepanie.Ale jakos nie doczekalem sie odpowiedzi,Czy walkower jest zakazany i czy w zwiazku z tym Unibax popelnil jakis zabroniony czyn....? Stalo sie jak sie stalo i nic juz nie zmienimy.To ze ktos na sile probuje ciagle o tym pisac juz nudzi.Powtarzam,klub zostal ukarany,zaplacil kare i po sprawie.Czy moze zal braku szczytowania na rezerwach Unibaksu w finale....? Walkower zawsze jest bolesny i tego sie nie da uniknac.A moze zawod z powodu braku degradacji....? Najbogatszy klub w Polsce nadal w EL.Piekny,najnowoczesniejszy na swiecie Stadion.To wszystko boli,co....? Chcialoby sie....Ale....Chciec a moc....I wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Widzę myszy

SPORT JEST NIEPRZEWIDYWALNY i nie raz ZUZEL JUZ TO UDOWODNIL. Brak jaj Karkosika jest niezalezny od tego co w regulaminie. Przyklad. Jade 20 kmh na zielonym przez przejscie dla pieszych, na ktore wchodzi starsza kobieta (na czerwonym dla niej). Widze ja, a mimo to ja potracam(zgodnie z "regulaminem" mialem do tego prawo). Regulamin swoja droga, a "common sense" swoja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
-Night-

zuzle jest przewidywalny jak twoje wpisy... jedyna rzec to kontuzje i nic wiecej... jak druzyy przez caly rok by byly zdrowe to wszystko jets jasne ju dzis.

| Odpowiedz
blokuj
Widzę myszy

Kontuzje to nieodlaczny element tego sportu. Twoje wpisy sa bardzo "nieprzewidywalne". Co jest jasne? Jak nie ma kontuzji. Zalozmy przez caly sezon. To co jest przewidywalne? Formy zawodnikow? Lut szczescia? Bledy popelniane przy ustawieniach motocykli? Co jest przewidywalne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
-Night-

Bez kontuzji pewny jest spadek gdanska, brak Po dla wtsu, ckmu. pewny PO dla zielonje torunia, gorzowa i walka o PO leszna z tarnowem. typo jest pewniak... kontuzja hampela i zielona znika z PO, kontuzja Warda i torunia nei ma w PO itd.... wiec to bardzo przewidiwalny sport ... I W ZUZLU KOLEGO NIE MA ZADNEJ FORMY... TYLKO DOPASOWANIE SPRZETU.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Cop62

Zuzel nic nie udowodnil.A wynik meczu byl akurat wielce przewidywalny.I wszyscy dobrze wiemy jak by sie to zenujace widowisko skonczylo.Bez fantazjowania.A ze regulamin swoje....? Zgadza sie.Tylko ze regulamin daje pewne mozliwosci.Unibax mogl z niej skorzystac,lub tez nie.Wybral pierwsza opcje.Cala ta jednak historia nie dowodzi najwazniejszego.Ze Unibax uczynil cos zakazanego.Ani ze nie mial do tego prawa.A o to pytalem.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Z oddali

Polecam koledze KULT-u "Nie chcę grać w reprezentacji" :
...To paranoja Paranoja z goła nie moja.
Sport, każdy przyzna, to rozrywka
A nie „Bóg, Honor, Ojczyzna”!
Nie ma co się napinać. Jeden osioł uparty (RK) udowodnił drugiemu upartemu osłowi (RD), że zje własny ogon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cop62

Nie mam.Bo nie musze miec.Walkower to nie tchorzostwo.Pierwsze o tym slysze.Czy masz jakas nowa "Super teorie"....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Cop62

Alez poddalismy sie ! W obliczu oczywistej kleski.Tego przeciez nikt rozsadny nie kwestionuje.A Ty sie naogladales za duzo "Spartakusow" "Janosikow" czy jak....? To jest Sport i kazdy ma prawo sie poddac jezeli nie czuje sie na silach.Tak Tobie przeszkadza ze mielismy do tego prawo ? Wiec o co tyle szumu ? Jedni walcza,inni sie poddaja.Co innego jak Maja wyrownane sily....Unibax nie musial sie dac zlac,tylko dlatego zebys Ty i Tobie podobni darzyl go honorem.Unibax sie poddal,zostal ukarany,zaplacil kare i nikt nie bedzie sie za to dlugie lata wstydzil.Twoje buczenie tez tego nie zmieni.Tak to wyglada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
michal1969zagan

Jeśli uprawia się sport to chyba nie dla porażek? Jakoś nie dociera do mnie zasada doskonalenia przez ból.
Tak jak ty nie chcesz zrozumieć ze do zawodników nikt nie miałby żalu. To działacze wystawili opinie klubowi.
To co się działo później to już tylko kontynuacja zenady.
Mówisz o kompromitacji a nie porażce.

Daj juz sobie spokój z takimi dziecinnymi wstawkami..

| Odpowiedz
blokuj
Stary komtur

Mam prośbę! Używaj tylko słów które znasz i rozumiesz. Łaciny nie znasz i proponuję nie używaj. Śmiem twierdzić, że chodziło Ci o zwrot Gloria victis (chwała pokonanym). Zwracasz uwagę torunianom, twierdząc że się ośmieszają. Co o tym mamy myśleć, dziecko! Nie pozuj na dorosłego, bo jeszcze nie czas, a jeśli jesteś osobą w słusznym wieku to ze wstydu powinieneś zapaść się po ziemię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
-Night-

Jeśli UNIBAKS w Zielonej Górze by przegrał to otrzymałby i tak brawa za walkę.

PO 5 BIEGACH BYLOBY 22-8 I CALY STADION DARLBY SIE
GDZIE JEST TORUN.....
ot i takie brawa bysmy dostali. zejdz na ziemie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
-Night-

Ty az tak naiwny jestes? Na stadionie byloby wtedy z 18 tys... Z czego 50 osob by nie darlo sie
GDZIE JEST TORUN...
Ty, Bachus, Mir i inni z forum co sa normalnymi ludzmi poszloby na mecz.. Reszta z na rzez i drzec sie GDZIE JEST TORUN.... tylko kto milaby wam odpowiedziec GDZIE JEST TORUN?
1. W SZPITALU GOLLOB
2. NA WOZKU HOLDER
Kurzawski?
Moze Ty bys uciszyl ta cholote?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
michal1969zagan

przemek.. W toruniu jakoś nie było cukierkowo a tam na meczu byłem. Doskonale zdajesz sobie sprawe ze na kazdy mecz przychodzi też grupa koczkodanów.Dla którym nie jest wazny wynik tylko bluzgi. Ja mam to szczęscie ze jestem w grupie tych którzy kibicuja a nie spinaja poślady:)
W zielonej nie byłem z powodu szpitala ale to co widzialem i to co później wyprawiali włodarze Unibaksu doprowadzało do wybuchów śmiechu. Tez doskonale wiesz ze co jak co to druzyne macie i mieliście mocną ale nie przełożylo sie to na jakość zarządzających.
Nie wiem jakby było w zielonej. Ja i moi znajomi napewno bysmy potrafili sie zachować. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo to ani sprawiedliwe ani obiektywne..

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Twoje zdanie przyjmuję,swojego jednak nie zmienię.Miałem przez tego gościa 48h L4.Dla mnie,jest troszkę wyżej niż trąba (ale ten to już kompletny .........szukam wyrazu żeby go określić,ale te które znam ,nie sięgają sedna,jakie chciałbym tu wyrazić)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
slaw byd.

Dyskutowalem juz kilkakrotnie z Jarasem,dobry z niego czlowiek:)))Cos musialo mu sie pokickac jezeli chodz o mojego wuja Bachusa :)

| Odpowiedz
blokuj
JARASS

Jarasie Bachusik jest spoko,powaznie

,ta :o( , a co do tematu,to to srebro zwyczajnie wywalczyliśmy na torze,po mimo że wielu zwłaszcza z Czewy się ze mną nie zgodzi,ale oni byli już pewni że będą w finale,po meczu w Toruniu, zapomnając że jest jeszcze rewanż i nikt im się na torze nie położy (oczywiście prócz Rafała ;))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.