Wątek dotyczący artykułu

Kryjom dla SportoweFakty.pl: Presja? Nam brakuje przede wszystkim szczęścia

- Nam do sukcesu brakuje przede wszystkim szczęścia - mówi Sławomir Kryjom, który jest przekonany, że Unibax może awansować do play-off. W jego ocenie warunek jest tylko jeden - brak kontuzji.

przeczytaj cały artykuł

kasia_sg

Zawsze miałem podejście, że przed drużyną trzeba stawiać tylko jeden cel - zwycięstwo w każdym kolejnym meczu.

A jeśli na zwycięstwo nie było szans, to wtedy zwinęliście zabawki i uciekliście, prawda Sławuś? :D Bo co to za mecz, kiedy Unibax nie mógł wygrać... Takie mecze przecież się nie liczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasia_sg

Masz rację, mój błąd. Już poprawiłam komentarz. Nie mogę przecież tak bez powodu obrażać Unibaxu. Wystarczy, że wszyscy się na ten klub uwzięli. Jeszcze ja chciałam dołożyć. Bez sensu. Wybacz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Night-

to moze pogadamy o 44-21? jak pewna druzsyna widzac ze wpier... az milo... zwinela manele i pojechala do domu? jaki to byl mecz? jaka druzyna zwinela manele?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
-Night-

przeciez kaprys spowodowal przerwanie meczu nie smierc. wszyscy wiedzieli ze umarl mecz zaczeli. wiec nie klam chlopcze i nie wybielaja falubazow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
KOMICZNE CZ-WA

inteligencją nie grzeszysz:)
Przecież wczoraj wszyscy sie dowiedzieli że mieszkasz z mama i tata ,opłacaja czynsz,gaz i prad
Tobie wydzielili pokój i dostajesz kieszonkowe na piwo byś mógł w spokoju pisac na syfach :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Thoorop

Kibic sukcesu ? rok czy dwa lata temu moj klub osiagał jakiekolwiek sukcesy ? nie osmieszaj sie bo malo o mnie wiesz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
CT

Przytacza argument: Śmierć Lee Richardsona. Sam zapomniał, że kilka lat temu kibice z... TORUNIA wywiesili o nim obraźliwy transparent. Obłuda i cynizm! Żenada...

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

pokaz mi gdzie ja napisalem cos o smeirci Richardssona? widzisz jak leb z ciebie. nie masz nic na orone faluabzu wiec klamiesz o mnie. buhahaha laik ze sozk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CT

Chłopie weź się zamknij, bo jesteś tak żenujący, że ciężko znaleźć słowa, żeby określić poziom Twojej głupoty. Próbujesz odwracać kota ogonem, robisz to w dodatku w sposób żałosny, próbując jednocześnie osiągnąć swoje malutkie, zgniłe cele... Pytam się Ciebie: CZY TWÓJ APEL JEST NADAL WAŻNY? Hahaha! Skończył Ci się repertuar argumentów, przechodzimy do "laik, leze, leb"... Facepalm.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

Okon splacony, zarobil tyle ile zrobil pkt. tylko facetowi w deklu swie pomieszalo i idzie do sadu na klub najbardziej wyplacalny procz torunia czyli rzeszow, zaden powazny zawodnik nie idzie do sadu skoro dostal tyle ile zarobil

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian Pia

ok.... ale nie masz gwarancji, ze okon zrfobilby 8 pkt.... szczerze watpie.... caryca w rzeszowie wie co robi ( rzeszow nie ma zlotowki dlugu ) okon tylko swiruje pawiana, bo trafil na klub wyplacalny a chce wydoic wiecej

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

tu nie otot chodzi. jak mu odejmiesz ten mecz marta nie obciazy go finnsowo. oto tu idzie. ale on ma zapalcona kase, a ona chce mu ja teraz zabrac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CT

A po co Ci Okonia pieniądze? Na wódkę Ci zabrakło? Buahaha laik leze... xD
Wybiórczy apel? "Piękna inicjatywa". Ale wiem, że musi boleć fakt, że Twoja nienormalność zaciemnia Ci światopogląd i zatraciłeś poczucie rzeczywistości...

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

czyli co odwalaja?
- maja dlugi?
- nie placa zawodnikom?
- maja kary za tor?
- nie szkola mlodziezy?
no czekam na to co odwala torun. jestem bardzo ciekawy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Thoorop

Mowili:nie gadaj z idiotą bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem wiec nie podejmuje dyskusji z Toba bo wiem ze nie ma ona sensu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
-Night-

zgadza sie. z ivenem i delfinem to sie zgadza. jak dorosniesz do dyskusji o ZUZLU a nie pierodlach to daj znac. chetnie pogadam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
BDG

wiec mi powiedz czym sie rozni spiep,... z finalu, a spep... z meczu?

ja znalazlem 3 roznice: ostatnie slowo, brak przecinka w drugim przykladzie i brak "i"! dziekuje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Srajt

Toż jam jest najbardziej wychwalający i miłujący wielkiego komtura Johanna von Nightowena , imię me Ivan i mam swego wiernego ogiera Delfina ;))) witam !

| Odpowiedz
blokuj
Srajt

Wojtek doszedłem wczoraj po rozmowie z jednym z was ,że przecież Toruń jest o'k , a najwiekszą ... men.. zakał. itp cenzura ... jest typek ze szpadlem w dłoni ! stąd bekasa została zastapiona obsmarkańcem :))) jeszcze tylko 4 tyg i wrócę z normalnego konta ! Jestem ciekaw co będzie się działo jak wrócę z tą SKREŚLONĄ SWASTYKĄ ? komu to przeszkadza, czy to jest obraźliwy avatar ??? szok !

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.