Dyskusja

Getafe CF FC Barcelona

Getafe CF - FC Barcelona
22 grudnia 2013, 17:00

2 : 5
relacja

Apator Fan

Wiem wiem.Postaram sie jakas zapowiedz napisac przed meczem tak jak to było w przypadku meczu z Arsenalem.Ps.Coleman strzelił gola,moje fantasy sie cieszy,po chwili samoboj oviedo cud,ze go sprzedałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Głowny faworyt do mistrzostwa i druzyna z najszersza a takze najlepsza kadra w lidze kontra lider tabeli (licze,ze Arsenal nie wygra z Chelsea) i najbardziej utytułowany klub angielski(pozdro United :D) majacy w składzie aktualnie prawdopodobnie najlepszego piłkarza globu .Cos pieknego.Dla takich spotkan sie zyje !Ps.Na moim profilu jest stara zapowiedz meczu z Arsenalem,mozesz przeczytac jak Ci sie nudzi ,zobaczysz w jakim stylu pisze ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Jeśli Bartra zagra za kogoś z dwójki Pique/Masche to też dramatu u nas nie będzie. A może jakiś stoper przyjdzie zimą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.