Dyskusja

L_eming

przejdź na stronę użytkownika

L_eming

jestem warszawiakiem, ale swego czasu miałem pewne związki z Toruniem, które niestety się skończyły, choć sympatia do żużla i miasta została

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

No wlasnie, nic bylem poprostu ciekaw, w kazdym razie wyrazy uznania ze tak sie interesujesz zuzlem, torunskim klubem i ze mu kibicujesz:) To milo ze masz sympatie do tego miasta:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
L_eming

tak właściwie to powinienem przyłączyć się do Falubaziaków i pomstować na Toruń, bo mam pewne przesłanki ku temu:p

| Odpowiedz
blokuj
ROSE

Tak cos czulem ze moze o cos takiego chodzic ale wiadomo ze nie chcialem ciagnac za jezyk. Nie wnikam i wypytuje ale pozwole sobie napisać tak "booo to zła kobieta była":D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.