Wątek dotyczący artykułu

Piotr Rusiecki: Pedersen wkłada energię w nasze działania

W niedzielę rozpoczęła się sprzedaż karnetów na przyszłoroczne mecze Fogo Unii Leszno. Jak zapewnia prezes Piotr Rusiecki, ceny abonamentów i biletów pojedynczych nie są wygórowane.

przeczytaj cały artykuł

Talleyrand

Wlodarze Unii Leszno popelnili swego czasu wielki blad pozbywajac sie Jarka. Teraz mowcie co chcecie ale Nicki to nie Jarek, osobiscie w zyciu bym nie zamienil Jarka Hampela na Pedersena, nie chodzi tylko o pkt, bo w lidze Jarek robi nawet ich wiecej, ale o sposob bycia, styl jazdy i team spirit. Prawda jest taka, ze pozbyliscie sie wielkiego lidera a kupiliscie wielkiego indywidualiste. P.S. Jarek niebawem przedluza kontrakt z Falubazem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
byczek NZUL

P.S. Jarek niebawem przedluza kontrakt z Falubazem.-dziekujemy za troske ale naprawde nie trzeba mamy sie swietnie.......co do podpisu to zapewne bedzie tak jak z Walaskiem 12.12buhhaha.....powiem wiecej Hampel juz otrzymal propozycje jazdy w Unibaxie ijeszcze jednym klubie..............

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mik

poniekąd masz racje, ale spójrzmy na to co jest teraz a nie na to co było - lepiej mieć Nikiego niż jechać bez lidera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Daniel KSF

Zdecydowania lepiej mieć Nickiego, niż nie mieć lidera. Tylko Wasz prezes musi trzymać go w miarę krótko (a da się to zrobić) i nie powinno być większych problemów. Co by nie powiedzieć o Władku, to trzeba przyznać, że potrafił "ogarnąć" sytuację i Pedersen w Gorzowie takich numerów jak w Rzeszowie nie robił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Byczek93

No chyba sobie jaja robisz ? Jareczka to zawsze głowa bolała jak miał po sezonie sie z kibicami spotkać , a jak widać Nicki nie ma problemu aby z Danii przyleciec i spotkać sie z fanami , macie Jarka tulcie go , całujcie go ale od Unii Wara ... Wesołych Świąt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
moskal

Ty masz jakies dziwne przeswiadczenie o tym , ze HAmpela kazdy chciałby miec w swojej ekipie. Musze cie niestety rozczarować bo tak nie jest :D W przyszłym roku na bank zegnacie sie z JArkiem bo on albo wraca do Leszna albo bedzie w Toruniu (co bardzo mnie martwi) Myslisz ze dlaczego nie dał sie poniesc magii senatoera i nie podpisał na 3 lata do przodu ?? nie zastanawiałeś sie nad tym ? pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Veni Vidi Vici

Widzę, że Ty za to masz przeświadczenie, że wszyscy chcą jeździć w Toruniu (jak i w Gorzowie, wg słów Władka). Co do kontraktu Jarka w ZG, to Hampel mówił, że chciałby go przedłużyć, ale to Robert na razie nie poszedł w tym kierunku, więc jesteś w dużym błędzie, pisząc ten komentarz. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Kawa xD

Teraz ten błąd naprawili , my teraz też jesteśmy uzbrojeni po zęby ;) , nie ważne kto pojedzie , ważne by były tego efekty ;) , Nicki na 2 lata ? Byłem zaskoczony , ale jednocześnie zadowolony , bo co jak co , ale Nikuś nie będzie się pierdzielił w żadnym biegu , jak go będzie cisnął Miedziak , to Nikuś odpowie mu tym samym i to jest zawodnik ;) , Nicki stając pod taśmą myśli tylko o jednym ;) , żeby przywieść do mety 3 oczka i wygrać bieg ;), on się nie boi nikogo i to mi się podoba , że nie ustępuje , Rusek wziął się za tor więc na pewno z torem nie będzie już problemów , panowie nie ma co rozpaczać nad rozlanym mlekiem tylko radujmy się z obecnej sytuacji ;). Co do ceny biletów , drużyna jest w tej chwili pewnej klasy , więc bilety też muszą być na określonym poziomie
Ave Leszno ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
yoyo

Kolego bredzisz jak mało kto. Kto się pozbył Jarka? Unia? Czy ty sobie kpisz!? Do końca były prowadzone z nim rozmowy, Unia do końca go chciała ale on nie chciał. Wolał Falubaz. Gdyby Dudek wybrał ofertę Torunia (w sytuacji gdy Dowhan jednak by nie dołożył kilka zł do kontraktu) to też byś pisał że "Falubaz popełnił wielki błąd pozbywając się Patryka"?

| Odpowiedz
blokuj
obiektivfanspeedway

dokładnie bredzi bo my się nie pozbyliśmy go, józef do końca z nim gadał ale Jarek zaczął stawiać warunki itd bo chciał jak najwięcej wyciągnąć od unii bo wiedział że jak nie leszno to ma dwie opcje rzeszów i falubaz. ja bardzo szanowałem Jarka i lubiłem, widziałem jak stawiał pierwsze kroki na mini torze w Pawłowicach, jeżdżąc w Uni zrobił dla nas wiele i tego mu nigdy nie zapomne i zawsze szacunek mu należy za to i dzięki unii się wybił tak a przede wszystkim dzięki jozinowi i jego firmie. ale okazało się po tych paru latach że kasa kasa kasa tylko się liczy jak i dla każdego innego żużlowca, po tym jak nas ... dwa lata temu i po tym jak w tym roku specjalnie ujął gaz na meczu w Lesznie to przestałem go lubić ale szacunek zawsze będzie miał u mnie. a jeśli chodzi o kwestie Nikiego to bardzo się ciesze że jest u nas dlatego że ten świr walczy nawet jak jest ostatni przez całe 4 okrążenia i będzie robił z tą młodą ekipą widowisko godne wydania tej kasy, a i w Lesznie Niki wie jak jest jakim jesteśmy klubem i sama jazda w Unii zobowiązuje już go do czegoś więc rzeczy jakie się działy w Rzeszowie tu nie przejdą i on dobrze o tym wie bo nie ma u nas Marty co lata i wzdycha oh ah nikus. a co do jazdy parą, no kuźwa Lampart to nie zawodnik na e lige więc co tak wiara go jedzie że nie jeździ parą, nie jeździ bo nie miał z kim, nawet lampartowi motor użyczył raz a po drugie sam powiedział że w tym roku liga jest tak silna że nie można za kimś czekać żeby jechać para.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
CT

Popatrz sobie na Gdańsk. Wszedł do E-Ligi z długami, stworzył niezły trzon, ale olał sprawę lidera - choć miał szansę mimo długów. Leszno z kolei dopięło sprawy i ten lider to może być kluczowy moment rzutujący na cały sezon. Leszno z Pedersenem może walczyć o medale, a teraz Gdańsk raczej zlatuje. Co do Hampela, to przekaż mu, żeby nieco mniej się czołgał.

| Odpowiedz
blokuj
BeKaeS

Ale Leszno z kontuzjowanym Pedersenem może przegrywać Gdańskiem... A po kim się spodziewać kontuzji jak nie po Pedersenie... pod którego równiutki tor będzie trzeba robić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
BeKaeS

Specjalnie dla tego "gościa":
Drużynowi Mistrzowie Polski 2014 - Fogo Unia Leszno
Najlepsza średnia biegowa 2014 - Nicki Pedersen (Fogo Unia Leszno)

A teraz Dobranoc... o ile się nie spóźniłem... najlepiej już nic nie pisz w moim kierunku... bo mnie to tylko śmieszy i brak mi słów na twoje udawanie głupoty... dlatego nie przejmując się idzie blok bo i tak widzę że nic sensownego nie jesteś w stanie napisać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CT

Może i tak będzie, ale zauważ, że Pedersen teraz te rękę już ma na maksa wyleczoną. Jeśli dołożyć do tego zmiany w sprzęcie, bo na pewno takie poczyni to będzie szaleć na każdym torze. Nie życzę nikomu kontuzji, ale mam swoją listę zawodników, którzy swoim stylem jazdy są pierwsi do rozbicia. Pedersen też się tam ociera, ale są wg mnie inni, bardziej szaleni. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
BeKaeS

Turnieji Grand Prix jest wiele... pojedzie do Nowej Zelandii i już może być gorąco na dużych prędkościach... pamiętam w 2012 roku jaki miał nieprzyjemny upadek na drugim łuku... Mając Pedersena w składzie jako lidera to jest się czego bać... Każde SEC czy SGP to spore obawy... wiadomo jak Duńczyk jeździ Upadki zazwyczaj sąw biegach z jego udziałem tak jest od roku 2003... i nic się nie zmienia przez całą dekadę... Czy to faul na Gollobie w Krsko w 2003 czy na Hancocku w Pradze (tutaj najlepszy obrazek jak Hancock się odwdzięczył w tym samym biegu i zachowanie po tym biegu)... następnie chociażby 2005 rok i upadek Golloba przed Pedersena spowodowany... potem... pamiętne upadanie Pedersena po wjeździe Adamsa a potem Bjarne Pedersena... Wojaczek wiedział że źle zrobił za pierwszym razem ale była to bliźniacza sytuacja musiał Bjarne wykluczyć także ;P... albo z ostatnich lat.. upadek Golloba w Bydgoszczy(2009)... zresztą przypominając rok 2009 to pierwsze cztery turnieje to były upadki Pedersena z Emilem i zawsze Pedersen winny... czy Pedersena z Andersenem w 2010... aż do Finału w Szwecji gdzie sobie połamał te ręce, potem Praga... No sporo upadków Pedersena... jego wyjazd do biegu to tak 20-25% że jakiś upadek będzie... więc to że teraz ma rękę wyleczoną nie oznacza że będzie łagodny jak baranek :D niech go tylko ktoś wyprzedzi a on niech zobaczy szanse na rewanż ;P Żle nikomu nie życzę... wolał bym żeby nikt nie spadał z e-ligi i awansowały 2 drużyny... bo 10 zespołowa e-liga to spore emocje co pokazał ostatni sezon... W tym roku e-liga mnie nie dotyczy... w tym ponownie 1 liga... ale jestem kibicem żużla ogólnie i interesuje się wszystkimi ligami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kolega

Unia nie chciała się pozbyć Hampela, po prostu zabrakło pieniędzy dla niego stąd odszedł. Powiem Ci tak. Na biednego nie trafiło, mógł przeczekać jeden sezon za mniejsze pieniądze, w przyszłym dostałby ,to co teraz dostaje Pedersen. Zobacz ile by zyskał w oczach kibiców?! Znów to powtórzę. Mogł zostać legendą typu Adams, Jankowski, a został ciułaczem , węsząc tylko grubą kasę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Tylko Bally

Gdyby nie kontuzja w 2012 to Hampel prawdopodobnie nadal jeździłby w Lesznie. Niestety ta sytuacja obnażyła tego człowieka, znaczy tą złotówę. Józef nie wytrzymał i ja mu się nie dziwię. Mam nadzieję,że Hampela w Lesznie już nigdy nie zobaczymy z bykiem na plastronie, choć to samo mówiłem 1998. Tym razem nie dam się już zbajerować.

| Odpowiedz
blokuj
Bali83

do Talleyrand
Kolego nie do końca jesteś poinformowany. To nie Unia zrezygnowała z Hampela tylko Hampel z Unii. Zanim Jarek odszedł Unia zaproponowała mu taki sam kontrakt jak Falubaz ale Jarek wybrał zmianę barw klubowych. Pewnie też jedną z przyczyn była osoba Józefa który się z nim poprztykał w czasie kontuzji Jarka. Jarek też zachował się nie do końca fair tak wobec klubu jak i kibiców. Ale dla mnie to jest już przeszłość i nie ma co się oglądać za siebie ja do Jarka żalu nigdy nie miałem szanuję tego zawodnika za wiele wiele punktów które dla nas zdobył i wiele meczów które Unia wygrywała dzięki jego postawie. Wiem że wielu kibiców z Leszna już tego nie pamięta i w mojej opinii to jest też nie halo ale każdy z nas ma swoje zdanie i swojego zdania broni. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.