Wątek dotyczący artykułu

Skład Kolejarza Opole dużą niewiadomą. Berntzon kandydatem na lidera

Kadra Kolejarza Opole złożona jest głównie z młodych i mało doświadczonych obcokrajowców. Czy któryś z nich okaże się odkryciem i wypłynie na szersze wody?

przeczytaj cały artykuł

Old Master

Zamilcz chłopaku,bo napinka,głupawe teksty i sianie fermentu to akurat Twoja specjalność.Jadą po Tobie nawet kibice z Krakowa za Twą żałosną "twórczość" na SF! Wszędzie się wpier...asz,srasz mądrościami a tak naprawdę nie masz nic sensownego do powiedzenia ............

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Krakowiaczekkk

Sam zamilcz czlowieku i skomentuj może post swoich ziomów po szalu "matko, skład 3ligowy " czy "Opole to 3 liga :D " zero szacunku maja dla Opola i o czym Ty pleciesz gosciu. W napinaniu sie jestescie najlepsi. Pozatym mój wpis dostał 9 plusow wiec widac ze kibice z innych miast sie ze mna zgadzaja na wasz temat !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Old Master

Oj biedny Ty uciśniony,jedyny sprawiedliwy wśród ......
Po pierwsze ja nie uogólniam,jak Ty to robisz.Potępiam wszelkie obrażające czy poniżające komentarze wobec innych klubów,bez względu kto je napisał!(dwa artykuły niżej został sprowadzony na ziemię jeden z "kibiców" z Ostrowa za obrażliwe teksty wobec innych miast).Dla mnie nie ma różnicy,czy ktoś jest z Opola,Krosna czy Krakowa.Dla mnie to kibic żużla i jeżeli wypowiada się merytorycznie,z sensem,w miarę kulturalny sposób to szanuję go i to co ma do powiedzenia na dany temat!
Z tobą to różnie bywa.(dla zainteresowanych polecam Twoje komenty pod artykułem o Sławku Drabiku!).Lubisz zaczepne teksty,lubisz prowokować O.K. pod warunkiem,że nie przekraczasz pewnych granic.Nie lubisz Ostrowa,masz prawo.Nie wrzucaj jednak wszystkich do jednego wora tylko dlatego,że są z tego samego miasta! Masz jakieś zastrzeżenia do kogoś-napisz mu to wprost,miast uogólniać że wszyscy z ....... to napinacze!
P.S.Co do plusików i minusików,to znam pacjentów którzy mają po kilka kont i sami siebie "plusują",a oponentów ..... wiadomo.Znasz może temat!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pilanin

Żal czytać niektóre komentarze ostrowskich kibiców. Może kiedyś u was będzie taki moment i ciekawe czy wam będzie miło

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.