Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz chce wytoczyć sprawę Suskiewiczowi. Mizgalski: Wszystko poszło za daleko

Włókniarz Częstochowa chce wytoczyć osobne postępowanie dyscyplinarne względem Tomasza Suskiewicza. - Tym razem sprawy poszły za daleko - tłumaczy prezes Paweł Mizgalski.

przeczytaj cały artykuł

Sebastian Pia

ENEA Ekstraliga w sezonie 2014 powinna wygladac tak :

1.TORUN
2.LESZNO
3.GORZOW
4. ZIELONA GORA
5. RZESZOW
6. LODZ
7.TARNOW
8.WROCLAW ..... BEZ KSM, MA BYC WOLNA AMERYKANKA... emocje gwarantowane 8 rownych zespolow ...ktore nie beda sobie jaja robic z EE

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skibaCKM

kolejny piernikowy hipokryta zapomnailes koles ZE NAJWIEKSZE JAJA Z EE I CALEJ POLSKI ZROBIL KLUB Z TORUNIA!!!!! wiec o czym ty piszesz koles?!?!?!?!?!??!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Lajkoniku największe jaja to robi twoj klub.... nie zaplacil liderowi za to ze uratował wam dupe przed spadkiem, a kontraktujecie nie macie kasy, nie splaceni liderzy.... mafia paliwowa, zatrzymania CBA, przekręty na szeroką skale... o to caly wlokniarz czestochowa ? mam wymieniac dalej ? LAIKU

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
skibaCKM

naszym liderem byl i jest Grisza...bo lider to ktos kto jest z druzyna i ciagnie ja do przodu a emil takim kims nie byl wiec sory ale koles z piernikowa nie bedzie nam mowil kto byll naszym liderem... o tym najlepiej wiedza zawodnicy a oni jednoznacznie mowia ze Grisza...laiku?? ty jestes laikiem bo wypisujesz to rzeczy o ktorych nei masz pojecia... CBA zatrzymalo i wypuscilo...gdyby byl takim strasznym gangusem jak mowisz to napewno by go wypuscili hehehe gdzie dowody ? gdzie rozprawa?? NIE JEST SKAZANY wiec narazie JEST NIEWINNY LAIKU jakie wlokniarz robi przekrety na szeroka skale?? szczekasz zeby szczekac i ciegle te same argumenty ze CBA ze mafia... ze przekrety... tylko co ty o tym mozesz wiedziec ? z cba jestes? z zarzadu wlokniarza?? i na tym zakonczmy bo piszesz cos o laikach a sam nim jestes ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
-Night-

buhahaha liderm byl sajfudinov..bo laguta poza braniem kasy nic nei wnosi do waszego zpsoelu... nic... a ze pojdzie do kartofli z pierwszego luku i wezmie mikrofon i zacznie drzec ry... i obrazac innych nie znaczy ze jest ldierme... liderm byl sajfudnov co mowi wyniki. zegnam laiku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
xxcd

Człowieku jak czytam Twoje wpisy to poprostu wstyd mi że tacy kibice istnieją ...ja jeżeli nie mam o czymś pojęcia i nie mam informacji z wiarygodnego żródła to nie zabieram głosu!!!!Jeżeli według Ciebie Emil był naszym liderem to przeginasz ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Zaba

Jak była dyskusja na temat Kildemand vs Kuciapa to pisałeś, że Kuciapa jest lepszy, bo ma lepszą średnią wyjazdową. Teraz porównując Lagutę i Sajfutdinova bierzesz już średnie z całego sezonu. Kto tu jest w takim razie laikiem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
-Night-

wiec odejmij lagucie mecz z torunia gdzie nie ejchal emil... i co? wyjdzie ze emil mila wyzsza niz laguta... nie kompemituj sie ..jestes z torunia wiec nie chce sie z toba klocic. laguta mila wyzsza wyjazdowa bo w toruniu mila 14 pkt.. emil nie ejchla wtedy. rowna ilsc meczy i laguta jest bardzo dalko za emilem.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Zaba

Co to za marna manipulacja faktami? Nie wiem z jakiej paki mam nie liczyć Lagucie meczy wyjazdowych, w których nie jechał Sajfutdinov, ale ok, skoro nawet przyjąć takie kryterium to należy również odjąć mecz o brąz w Tarnowie, bo tam Emila też nie było. Wtedy uzyska się takie dane:
Wyjazdowa średnia Sajfutdinova w Elidze 2013 - 2,24
Wyjazdowa średnia Laguty w Elidze 2013 tylko w meczach, w których jechał Sajfutdinov - 2,32
Wychodzi więc na to, że dzięki twoim próbom manipulacji Laguta jeszcze zyskał. Kto tu się zatem kompromituje?

| Odpowiedz
blokuj
Zaba

Mój. Pogrubię i pochylę tekst, żebyś nawet ty zrozumiał sens.

Co to za marna manipulacja faktami? Nie wiem z jakiej paki mam nie liczyć Lagucie meczy wyjazdowych, w których nie jechał Sajfutdinov,
ale ok, skoro nawet przyjąć takie kryterium to należy również odjąć mecz o brąz w Tarnowie, bo tam Emila też nie było. Wtedy uzyska się takie dane:
Wyjazdowa średnia Sajfutdinova w Elidze 2013 - 2,24
Wyjazdowa średnia Laguty w Elidze 2013 tylko w meczach, w których jechał Sajfutdinov - 2,32

Pogrubiona jest moja opinia na ten temat. Kursywą z kolei przyjąłem na chwilę twój tok rozumowania, żeby wykazać, że nawet biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe, w których jechał Sajfutdinov to i tak Laguta wypada lepiej.
Serio, teraz nawet krowa by to zrozumiała. Mam nadzieję, że nie okażesz się od niej mniej kumaty.

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

chwilę twój tok rozumowania, żeby wykazać, że nawet biorąc pod uwagę tylko mecze wyjazdowe, w których jechał Sajfutdinov to i tak Laguta wypada lepiej.

przeciez ci udowodnilem chlopcze ze wyzsza srednia ma sajfudinov... buhahaha teraz to sie pograzsz na maksa....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Zaba

Twoim zdaniem ma wyższą, bo ktoś cię okłamał i powiedział, że w meczu play-off pomiędzy Toruniem i Częstochową na MotoArenie nie jechał Sajfutdinov. Ty w to uwierzyłeś i teraz pleciesz bzdury, że ten mecz też należy odjąć. Naprawdę, że też ci się chce na każdym kroku tak kompromitować.

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

ja ten mecz dodalem chlopcze... i podalem ci srednie...ale zeby dotarlo do twoej pustej czachy to:
laguta - 101 pkt w 47 biegach co daje 2.148
sajfudinov - 89 pkt w 40 biegach co daje 2.225 a teraz zegnam laiku.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Przemek, kłócicie się o głupie 0,027 pkt. A statystyka ma to do siebie, że łatwo nią manipulować. Np. uwzględnić średnią z PO Emila w Toruniu czy nie ? 1,w - w zależności czy uwzględnimy czy nie przy tak nikłej różnicy zmienia sytuację. Dajcie sobie na luz :)

| Odpowiedz
blokuj
Zaba

Sajfutdinov - wyjazdy 2013 w Ekstralidze:
Tarnów - 2 runda: (2,3,2,0,2) 9
Rzeszów - 4 runda: (2,3,3,2,2) 12
Wrocław - 9 runda: (3,2,2*,2,2,1) 12+1
Gniezno - 11 runda: (3,2*,3,3,0) 11+1
Gorzów - 12 runda: (2,2,3,2*) 9+1
Leszno - 14 runda: (3,3,3,3,3) 15
Bydgoszcz - 16 runda: (3,3,3,3,3) 15
Zielona Góra - 18 runda: (1,1,2,1) 5
Toruń - play-off: (1,w,-,-) 1
Razem: 89+3/41 = 2,24

Analogiczne mecze w wykonaniu G.Laguty:
Tarnów - 2 runda: (2,1,3,1,2,3) 12
Rzeszów - 4 runda: (2*,2,2*,1*,3) 10+3
Wrocław - 9 runda: (2,1,3,d,2,d) 8
Gniezno - 11 runda: (3,3,2,2*,3) 13+1
Gorzów - 12 runda: (3,2,3,3,0) 11
Leszno - 14 runda: (2,3,2,3,2*) 12+1
Bydgoszcz - 16 runda: (1,2,3,3,2*) 11+1
Zielona Góra - 18 runda: (2,3,3,3) 11
Toruń - play-off: (3,2,2,2*,3,1*) 13+2
Razem: 101+8/47 = 2,32

Myślę, że na tym możemy zakończyć. Widzę, że w akcie ostatecznej desperacji postanowiłeś jeszcze raz spróbować manipulacji. Tym razem do odjętych meczy dołożyłeś nie liczenie bonusów. Chwytasz się wszystkiego byleby wyszło na twoje, niestety za każdym razem strzelasz ślepakami. Jesteś wyjątkowo marnym przeciwnikiem w dyskusji. Szkoda tracić na ciebie czas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-Night-

bonusy liczysz? hahahha ty chyba kpisz... to w meczu masz pinad 90 pkt? buhahaha teraz to wogole zabronales w kozi rog.. buahahhaha co za koles.. kur.. nie moge..

| Odpowiedz
blokuj
Zaba

Obliczanie statystyk na tym właśnie polega, że bierze się pod uwagę się punkty i bonusy. Tak się postępuje od zawsze. To jest absolutna podstawa wiedzy żużlowej, coś jak 2+2=4. Jeśli tego nie wiesz to znaczy, że dysponujesz zerową wiedzą na temat tego sportu, tym bardziej udowadniając, że nie jesteś wart, aby ktokolwiek wchodził z tobą w dyskusję.
Ale spoko kolejny raz przyjmę na chwilę twój tok rozumowania. Chcesz porównywać tylko i wyłącznie punkty? Proszę bardzo. Sajfutdinov zdobył na wyjazdach 89 punktów, Laguta w analogicznych meczach 101. Nie ma więc wątpliwości kto jest lepszy. Kolejna wtopa night, aż mi ciebie szkoda ;]

| Odpowiedz
blokuj
-Night-

ty chyba kpisz... wiec kazdy mecz wg ciebie sie konczy powyzej 90 pkt.. mnie bonusy nei intesruja.. bo jak jedzie 3 to ty mu liczysz jakby byl 2? ty chyba kpisz sobie..

| Odpowiedz
blokuj
slaw byd.

Nie udawaj,zawiodlem sie na tobie :( Promotor miesiaca moim kolega!!!!Jaki wstyd!!!Jak ja sie ludziom na ulicy pokaze:( Zacznij jeszcze patelnie sprzedawac i bedzie komplet :))))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.