Wątek dotyczący artykułu

Trudny rok dla LW KMŻ. "Wygodniej było nam jechać od II ligi"

LW KMŻ ma za sobą trudny rok. Sytuacja finansowa zmusiła działaczy do podjęcia kilku niepopularnych decyzji, ale prezes Dariusz Sprawka podkreśla, że z perspektywy czasu postąpiłby tak samo.

przeczytaj cały artykuł

jaco

Jeszcze się łudzą że Porsching będzie komplety woził, był kozakiem na nieprzepisowych silnikach, jak dziwnie wybuchł przed kontrolą to pokazał jaki z niego przeciętniak od meczu z Lublinem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

no widzisz tacy slabi bylismy ,a zeby z nami wygrac wasz zawodnik musial sie kłasc na tor.. Wiec jaki był Lublin , ze musial uciekac sie do niesportowych zachowan zeby wygrac !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
vader1974

jak to dobrze że w 2014r w decydujących meczach nie będzie na wypożyczenie juniorów z El KTÓRZYbędą robić komplety za seniorów.Trzeba będzie jechać kim się ma.Bardzo dobrze!!!! Nie będzie głupich dyskusji o mocy danego klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Myk

w ostrowie też sie kładliśmy,żeby z wami wygrać. Kiedy dotrzxe do twojego pustego łba,że spadliście nie przez kudriaszowa tylko przez nieudolność zarządu? To jest własnie logika ostrowa. Zrzucić cała wine na 1 bieg. Nawet u siebie nie potrafliście wygrać,ale nie!! Spadek zawdzięczacie Ruskowi. Pusty jesteś człowieku z ''honorem''.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
hmm

przypomne ci filozofie ,ze w Ostrowie nie jechał Karlsson ! to raz.. dwa.. rusek nie kladzie sie jest 5-1 dla Ostrowa i to wy jestescie w 2 lidze! Bo pomijajac roznego rodzaju przypadlosci, defekty, kontuzje , błedy trenerskie , bledy zarzadu.. jeden bieg wystarczył..rusek nie kladzie sie... Ostrow zostaje w 1 lidze a wy lecicie.. Ale jestescie zbyt tepi zeby to zrozumiec! i tak jak pisalem ,zamiast pospuszczac łby bo takim zachowaniu zawodnika to jeszcze go wychwalacie i jestescie z tego dumni! i nie pisz tepaku o logice bo w waszych tekstach jej nie ma!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
MarcinLBN

widzę że już płaczesz przed monitorem ;) widać ze cie to boli ze jesteście w 2 lidze ze, już nie zobaczycie takich pięknych biegów ;) ahh żałujcie... ;) trzeba było wygrać u siebie i by było bez płaczu a teraz... lament i płacz, na wieki wieków amen ;) ale cóż w ostrowie nikt nie zrozumie ze spadliście bo mieliście cienki skład... i u was właśnie tak myślą... zbudować skład a potem spaść i gdzie tu logika ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
jaco

I za szybko nie zobaczą bo Kraków jest zdecydowanie mocniejszy. Jedyna ich (tradycyjnie) nadzieja na awans że Gdansk lub Gniezno upadnie. KMO zielony stoliczek na wieki wieków amen

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
bartollo

Tępy tutaj jesteś tylko ty, ludzie cie disuja na potęge, a ty dalej myślisz ze jest odwrotnie. Tak zachowuje się tylko wariat. A z wariatem nie ma sensu dyskutować. Jesteś tak ograniczony, że przyjmujesz wszystko zero-jednynkowo. Gdyby Lublin przegrał z Ostrowem, to tydzień póxniej jechał by z Łodzią o życie. Myślisz, że nie byłoby specjalnych przygotowań do meczu? Że Woodward nie przyjechałby potrenować? Wtedy byłaby inna rzeczywistość niż ta tobie obecnie znana. No ale ty nie jesteś w stanie zrozumieć że jedna zmiana w przeszłości potrafi zmienić cała przyszłość. Błędnie przyjmujesz że zmiana tamtego wyniku, nie miałaby wpływu na pozostałe wyniki. Co za tym idzie, Lublin przegrał u siebie z Ostrowem. Mając nóż na gardle robi zgrupowanie i cały weekend trenuje. Wygrywa z Łodzią. Łódź jest zagrożona spadkiem i stosuje ZZ i nie odpuszcza meczu Ostrowowi. Co się wtedy dzieje? Znowu Ostrów leci. Mieliście szanse szczekacze udowodnić że zasługujecie na I lige w Ostrowie. No ale jak zwykle coś sie stało. Jak ktoś sie nie położył, to kogoś nie było, wiatr wiał zbyt mocno, słońce raziło, tor za szeroki, za wąski, za przyczepny, zbyt betonowy itd itd. A może po prostu byliście słabsi?! Rzuć okiem na statystyki I ligi, to zobaczysz dlaczego spadliście i skończ ten żałosny płacz. Bo nie mam nadziei, że coś dotrze do ciebie z tego co napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
jaco

Dodatkowo by nie kupili meczu w Łodzi i by dostali baty bo buców by pycha zjadła że rozniosą Lublin u Siebie. Zasłuzyli na spadek i oby na wieki zgnili w 2 lidze

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Myk

Zapominasz pustaku o tym,ze to Wy braliście sprzęt i zawodnika z ekstraligi na nasz mecz,więc to świadczy tylko i wyłacznie o waszej słabości a nie o nas. To Wy nie potrafiliście tego meczu wygrać w 14 i 15 biegu. ''eee haha Czyli wedlug waszej logiki.. ja sie włamuje do ciebie to jestem złodziejem... ale jak ty do mnie to jest wporzadku i nie jestes złodziejem bo sie zrewanzowales''-chyba sam siebie nie rozumiesz,ale nie będe od Ciebie oczekiwał myślenia. My nie zabieraliśmy sprzętu i zawodnika z ekstraligi do was,My jedynie wzieliśmy komisarza,gdzie Sprawka po meczu z wami podtrzymał swoje zdanie na temat ''przydatności'' komisarzów. Szczekacie głosniej niż nie jeden pies. Gdy Pieszczek sie wywalił w meczu z nami nikt smrodu nie zrobił! To samo w czasie meczu Czewa-Toruń. To wy powinniście przyjąc ten spadek na klate i powiedzieć sobie,że nie mieliście składu na 1 lige.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

brawo brawo.. czy korzystanie z komisarza bylo zgodne z regulaminem !? TAK czy sprowadzanie zawodnikow na zasadzie "goscia" bylo zgodne z regulaminem ?! TAK czy "specialny" upadek Kudriaszowa byl zgodny z regulaminem ?! NIE wiec kto zagrał nie fair ?! "To wy powinniście przyjąc ten spadek na klate i powiedzieć sobie,że nie mieliście składu na 1 lige." powtorze jeszcze raz.. skoro bylismy tacy slabi to po co sie kład Kudriaszow ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Myk

O regulamin Ci chodzi czy o moralnosc?! Regulamin złamał-został ukarany i dzieki temu,że wy smród zrobiliście zamiast przyjąć porażke na klatę. Pieszczek tak samo zrobił i nie przypominam sobie,żeby kare dostał. Najwyrazniej są równi i równiejsi. Jeśli chodzi o morlaność to według Ciebie moralne było branie zawodnika z ekstraligi oraz sprzęt dla zawodników? To świadczy tylko i wyłącznie o tym,że wasi zawodnicy nie byli gotowi na to spotkanie,co lepsze nie potrafili tego wykorzystać. ''skoro bylismy tacy slabi to po co sie kład Kudriaszow ?!'' To samo pytanie zadaj kibicom Gdańska z zachowaniem pieszczka. W Gdańsku mogliśmy mecz nawet wygrać gdyby nie jego upadek. Jakim prawem Ty piszesz,że przegraliście przez kudriaszowa,jak Wy niemalże każdy mecz u siebie mieliście na styku.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

polecam wam grupowa terapie w Lublinie... macie swoja logike, swoj honor ale to nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia! " Jakim prawem Ty piszesz,że przegraliście przez kudriaszowa,jak Wy niemalże każdy mecz u siebie mieliście na styku." nie odpowiedziales mi.. skoro bylismy tak slabi to po co przerwacal sie Kudriaszow !? "Jeśli chodzi o morlaność to według Ciebie moralne było branie zawodnika z ekstraligi oraz sprzęt dla zawodników?" prosze http://www.sportowefak...j-druzynie to bylo "mornalne".. ?! wiem wiem Lublin.. wszystko jasne po waszemu U nas nie "moralne" u was "moralne" haha

| Odpowiedz
blokuj
Myk

Już Ci niżej odpowiedziałem jak nie rozumiesz to tak jak Bartollo poddaje się, prościej sie nie da. Pamiętaj,że spadliście z 1 ligi bo od początku Lublin knuł spisek przeciw wam. NIE MA innego logicznego wytłumaczenia dlaczego spadliście z ligi!

| Odpowiedz
blokuj
hmm

no ale stary.. powiedz po co sie kladl Kudriaszow , skoro Ostrow byl taki cienki ?! i po co wzieliscie zawodnika z ekstraligi ktory zrobil 4 pkt ?!

| Odpowiedz
blokuj
Myk

Nie od dzis wiadomo,że Madej sobie nie radził,po za tym borowicza nie mogliśmy zabrać. Gdyby nawet MAdej jechał i zrobił te 2 punkty to nic by sie nie zmieniło. Jest różnica kiedy dobiera sie zawodnika, który ma załątać dziurę a takiego która ma być liderem drużyny.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

ale po co chcieliscie sie wzmacniac , przeciez Ostrow taki cienki a wy sie chcieliscie wzmocnic zawodnikiem z ekstraligi?! placzesz ,ze Mazur zrobil 4 pkt.. w sparingu zrobil 8 jak przyjechal z Tarnowem , wiec sie chcieliscie wzmocnic a nie latac dziury! tylko po co sie wzmacniac na cienki zespol ?! i nadal nie odpowiedziales mi , po co sie polozyl Kudriaszow skoro Ostrow taki cienki byl

| Odpowiedz
blokuj
Myk

A co ja spałem z nim? Było sie spytać osobiście w Lublinie jego,albo waszego ''trenera''. Równie dobrze mógłbym sie spytać czego Pieszczek sie wywalilł,ale mam to gdzieś. Nie przyszło Ci do głowy spytać trenera Czego dał w 14 biegu skórnickiego a nie kogokolwiek innego? To jest bardziej ogarnięte pytanie,niż czemu wywalił się Kudriaszow

| Odpowiedz
blokuj
hmm

ja ci odpowiem na to pytanie.. przewrocil sie , bo gdyby tego nie zrobil to polecielibyscie do 2 ligi ! Bo jak juz pisalem wiele razy.. pomijajac w obu zespolach kontuzje , defekty i inne przypadki.. Kudriaszow nie kladzie sie jest 5=1 dla Ostrowa i wy spadacie! i to jest tak proste ale wam to ciezko pojac!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
hammurabi

Poważnie! Odpowiedz wszystkim tu na forum na pytanie, czy powodem spadku do II ligi Ostrovii był upadek Andrieja Kudriaszowa w meczu KMŻ Lublin-Ostrovia. Tak lub nie. Bez żadnego ściemniania. Wszyscy kibice żużla odwiedzający ten wątek czekają z niecierpliwością!

| Odpowiedz
blokuj
hmm

slicznie.. chciales zablysnac a co to wniosło do tematu !? tradycyjnie temat zastepczy , bo brak argumentow?! zapmniales kliknac minusa zeby byc "kims"

| Odpowiedz
blokuj
hmm

bo jak sie nie ma argumentow , to pozostaje tylko pajacowanie i dawanie "lapek" taki los internetowych silaczy! ty "ja nie jestem z Lublina"

| Odpowiedz
blokuj
tok

Mordo ty moja! Mysiu Pysiu, potwierdzam, też nie jestem z Lbn, tylko to nas łączy , reszta to same przeciwności: pojęcie honoru, Andriej, etc, etc.
Wałkujesz temat od lipca, Bożesz Ty mój, to już pół roku !!!
Mania jakowaś.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Myk

Pierwszy mecz 46-43 z Czego 9 punktów robi wam CZAJA!!!
Drugi mecz 40-50 Mazur 4 punkty!
To teraz zabierz jednego i drugiego juniora.

| Odpowiedz
blokuj
Myk

problem mam w tym,że on był waszym liderem i dzieki niemu mogliście powalczyć w Lublinie. Gdyby jego nie było to kudriaszow mogłby sie jeszcze z 3 razy położyć i tak byście nic nie ugrali.

| Odpowiedz
blokuj
Myk

Ja mam iść do psychologa? To nie ja sobie wmawiam,że wszyscy chcą mnie uciszyć na tym forum. To nie ja wmawiam sobie,że KMŻ namawiał Kudriaszowa do wywalenia sie. I to nie ja wmawiałem Tobie,że nie jesteś z Lublina. Ostrów nie jest duży ale na pewno mają tam dobrych lekarzy. Widze,że nadal nie rozumiesz,nie powiem że jestem zdziwiony bo zauważyłem,że trzeba Tobie przynajmniej 3 razy tłumaczyć,ale jest zasadnicza różnica kiedy Przegrywacie 10 punktami z czego junior robi 4 punkty a Wygrana 3 punktami gdzie wasz junior robi 9. Gdyby nie PK to byłby waszym najlepszym zawodnikiem. Wiem,że nadal nie rozumiesz dlatego zaprzestaje tego bo i tak zaraz zaczniej teorie wymyślać.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

no no czy ja wmawiam ,ze kmz namawial Kudraszowa do polozenia sie !? NIE ale to zrobil ! czy ja stwierdzilem ,ze wszyscy chca mnie uciszyc !? NIE napisalem o internetowych silaczach z Lublina , ktorym dobitna prawda kole w oczy wiec klikaja minusy i zglaszaja naruszenia! Czy Czaja byl tylko w meczu z wami !? Jechal tez w innych meczach ! a wy po co chcieliscie sie wzmocnic na mecz z nami , skoro bylismy slabi ?! Po co wzieliscie MAzura ?! napisalem ci nizej... bo zrobil 8 pkt w sparingu w Ostrowie jak przyjechal z Tarnowem! "Gdyby nie PK to byłby waszym najlepszym zawodnikiem." Wiec uwazasz ,ze PK byl liderem w tym naszym slabym skladzie... a ile on zrobil pkt w Ostrowie z wami ?! 0 bo nie jechal.. Wiec juz wiesz skad 10 pkt wasza wygrana !? i nadal nie odpowiedziales mi konkretnie ! PO CO PRZEWRACAL SIE KUDRIASZOW , SKORO OSTROW TAKI SLABY BYL!

| Odpowiedz
blokuj
hmm

aha.. to o to ci chodzilo... bo tutaj napisales "Zapominasz pustaku o tym,ze to Wy braliście sprzęt i zawodnika z ekstraligi na nasz mecz,więc to świadczy tylko i wyłacznie o waszej słabości a nie o nas" Wiec teraz rozumiem.. my bylismy slabi bo wzielismy zawodnika z ekstraligi i to bylo nie morlane! Ale wy mieliscie taki super mocny sklad ,ze wzielisci do Ostrowa zawodnika z ekstraligi i to juz bylo moralne.. hahah do psychologa marsz i to predko!

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

No to teraz złamałeś granicę głupoty aż ręce opadają. Napiszę ci więc wprost, może dotrze, chociaż widać że do łba masz za daleko. Nie obrażaj w każdym poście innych, nie wyzywaj, nie używaj wulgaryzmów to nawet jeśli ktoś zgłosi twój post NIE ZOSTANIE ON USUNIĘTY. Jakim cudem udało ci się tu konto założyć, z takim iq? Szkoda mi czasu na gadkę z toba. Ja pisałem u zasadach żuzlowych, które dopuszczają upadki i obojętnie z jakiego powodu on nastąpił, bieg musi być powtórzony. A ty mylisz to z przepisami żużlowymi. Nie rozumiesz prostego tekstu. Ja już prościej nie potrafie pisać, a ty wciąż nie rozumiesz. Może stąd ta twoja frustracja. Zmień płytę i nie powtarzaj się już z tą pustką, pustostanem itd. po każdym zdaniu. Wszyscy wiemy kim jesteś.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

gdyby takie pustoglowi jak ty i twoi koledzy mieli HONOR , to by nie zglaszali "naruszen" ale w tym wasza moc ! mozecie "minusowac" a jak ktos dobitnie napisze o waszej tepocie to zglaszacie "naruszenie" taki wasz honor! a raczej jego brak

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Udowodnij że to Lublinianie zgłaszają naruszenia. Może kogoś innego razi twój rynsztokowy poziom? Ty nie piszesz o naszej tępocie, bo takowej u nas nie ma, tylko się ośmieszasz, robisz z siebie błazna i pokazujesz skąd pochodzisz. Rynsztok nic więcej. Splunąć to za dużo, co dopiero marnować czas na odpowiedzi. Bez odbioru. PS. Honoru też za grosz nie masz bo nie potrafisz honorowo pogodzić się z porażką. Na szczęście inni twoi koledzy ten honor mają. Może poza ostrym.pp i kks. Pewnie twoi krewni.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

"Udowodnij że to Lublinianie zgłaszają naruszenia lamusie" czy okreslenie "lamus" jest obrazliwe ?! Jesli tak, to mnie obrazasz.. Wiec tez prezentujesz "rynsztokowy poziom" ? Pewnie wedlug twojej logiki nie ! a odpowiadajac na twoje pytanie.. a kto mialby zglaszac jak nie wy !? Przeciez prawda boli wiec trzeba byc KIMS dac minusa i zglosic naruszenie! taki wasz honor. a tu masz wpis swojego kolegi "Teorie spiskowe niczym Macierewicz. Pamiętaj,że wszyscy z Lublina są przeciwko Tobie i będziemy dążyć,żebyś nie mógł tu pisać!"

| Odpowiedz
blokuj
Myk

Teorie spiskowe niczym Macierewicz. Pamiętaj,że wszyscy z Lublina są przeciwko Tobie i będziemy dążyć,żebyś nie mógł tu pisać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
tok

Po co z nim dyskutujesz ? To jest troll specjalnej troski. Nie podpuszczaj go, bo zrobi krzywdę sobie albo komuś. Ostrów odjechał 180 biegów w lidze, ale spadł przez ten jeden feralny wyścig, jego argument jest nie do zbicia !!! Przecież mysio pysio vel hmm napisał, że w rewanżu nie jechał Pikej i dlatego przegrali u siebie, a że Daniel wcześniej był kontuzjowany i w związku z tym my też pogubiliśmy punkty, tego już nie zauważył.
Przynosi wstyd całej żużlowej Polsce, blokuj wariata, będziesz miał spokój.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.