Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz wyjaśnił Unibaksowi sprawę wypożyczenia Sajfutdinowa. "Zaczyna nas to powoli dziwić"

Przeciąga się sprawa wypożyczenia Emila Sajfutdinowa do Unibaksu Toruń. Włókniarz chce najpierw zakończyć postępowanie wobec zawodnika. Zdziwieni są tym działacze wicemistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Sebastian Pia

Tak.. tylko 4 lajkoników przegrało swoje konta, zakładając się ze mną :d iż nie jestem Night.... Kopiuje ? jakbym kopiował wypowiedzi, cytaty Przemka... byłaby troszku inna stylistyka oraz piśmiennictwo... w podanych postach....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
bullet79

Nie wiem tego,bo jaką mam pewność,byłeś tutaj w wielu postaciach z różnych miast,woec się nie dziw,że też Cię biorą za tego z Rzeszowa

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bullet79

Night byłeś jako kibic Startu nie pamiętam jaki nick starter czy jakoś tak, Tusia to wiadomo,z Leszna też byłeś,nie udowodnie Ci tego,ale woem,ze tak było i nic mnie nie przekona,ze bylo inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
bullet79

Dobra Night,nie chcę mi się już w to brnąć,bez sensu dyskusje się zrobiły jakieś spiny,bany.Kończę ten temat i innym radzę też tą dziecinadę przerwać.Sorry dla wszystkich normalnych tutaj,ze śmietnik zrobiliśmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fanqbek

Dlaczego zmieniałeś nick??!! Night -każdy Cię pojmuje tak samo. Wiedzę Posiadasz a Piszesz jak warzywo pastewne oddawane do cukrowni- zapatrzony wyłącznie w Siebie i swój Klub. Gdybyś trochę obiektywizmu nabrał, nie był snobem -to całkiem fajny zawodnik do rozmów na SF.
PS. Logiki w wypowiedzi nie brakuje -brakuje chęci zrozumienia innych -za to Cię ludzie "jadą" -nie za prostotę, choć czasem spłaszczasz -jak samobójca z materiałem wybychowym na sobie w tramwaju. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
CzenstochoviA

Po co te wielokropki, po co używasz słowo "laik", po co piszesz o kompromitacji, po co robisz "buahahaha". I najgorsze: napisałeś, że NIE jesteś z Rzeszowa. Tutaj:

http://www.sportowefakty.pl/dyskusje/watek/4529114

Ja wcale nie jestem w gronie tych, co uważają, że jesteś Night, nie o to chodzi. Ale upodabniasz się do Nighta, używasz wyrażeń takie jak on, i jeszcze kłamiesz, że jesteś bądź nie jesteś z Rzeszowa. Robisz sobie kłopoty po prostu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.