Wątek dotyczący posta na blogu

Kto ma rację .....

Licher

Zastanawiam się często, na jakiej zasadzie powoływani są, a co jednoznacznie za tym idzie dobrze opłacani tzw. ,,sportowi eksperci". Gorąca posada, niesamowita krytyka z ich strony nakręcają ten medialny w tym momencie, bardzo nieobiektywny dziennikarski świat. Sportowe stacje, czy potrale internetowe, (…)

przeczytaj cały artykuł


pablo80

Wiadomo, że ekspert, ekspertowi nie równy, tym bardziej jak mówimy o Kowalczyku, któremu wielu już wróżyło koniec kariery w "Cafe Football" poprzez jego upodobania trunkowe. Czy ktoś ogląda ten program dla niego? Raczej nie, ja wolę posłuchać Borka, Iwanowa, Kołtonia(nieprzepadam), czy zobaczyć felieton Godlewskiego. Kowalczyk zaczął się w Barcelonie, a skończył na lotnisku wracając z Igrzysk, dalej to już tylko cień. O wiele lepszym ekspertem, a przy okazji też zdobywcą srebra w 1992 roku jest Juskowiak, chociaż może niepotrzebnie wziął się za komentowanie spotkań i to jeszcze ze Szpakiem:)
Podział jet prosty:
-krzykacze: i tu jest miejsce dla Kowala czy Tomaszewskiego, charakteryzują się odnośnikami do swojej kariery i czasów gdy oni grali. Uwypuklając same plusy, pomijając minusy takie jak chociażby rezygnacja z gry dla kadry.
- inni. Ludzie którzy patrzą na problem piłki w Polsce i starają się go rozwiązać w metorycznych rozmowach, analizach, rzeczowym podejściu do sprawy.
Obie grupy mają to do siebie, że znają i obracają się w środowisku piłkarsko-dziennikarskim przez co mają jakąś tam wiedzę niedostępną dla nas oraz łatwość wypowiedzi.
Jak dla mnie ekspertem może być każdy, ale to słuchacz lub czytelnik nada mu ten tytuł po jakości jego wypowiedzi, bo każdy z nas decyduje czy chcemy jeszcze raz mieć do czynienia z danym jegomościem.
P.S. Na temat żużla się nie wypowiadam gdyż nie jestem "ekspertem" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Licher

Najbardziej zabawne są, niektóre artykuły na stronie Polsatu Sport, dziennikarze rozkminiają takie tematy jak : Dlaczego Madej dostał powołanie na zgrupowanie w ZEA, lub inne artykuły o polskim ligowym dnie, po komentarzach nawet widać, że nikt tego nie czyta, a co dopiero wdaje się w dyskusję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.