Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz wyjaśnił Unibaksowi sprawę wypożyczenia Sajfutdinowa. "Zaczyna nas to powoli dziwić"

Przeciąga się sprawa wypożyczenia Emila Sajfutdinowa do Unibaksu Toruń. Włókniarz chce najpierw zakończyć postępowanie wobec zawodnika. Zdziwieni są tym działacze wicemistrza Polski.

przeczytaj cały artykuł

wiget 9

Wydaje mi się że pod tą skórą obojętności i wrogości to jednak nasi przyjaciele . Martwią się naszymi problemami , na naszych tematach jest ich więcej niż nas . Mają pretensję do Szuminy że mecz nam podłożył . Mają pretensję do Artura S , że kasę u nas pierze . Nie mogą pogodzić się z tym że w około Emila i klubu tyle zamieszania co może powodować jakieś upodlanie Włókniarza ..... normalnie brak mi czasem słów , coś jak by mnie w piersi ściska tak mocno że aż łza się w oku kręci ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szyba

Odpowiedź jest jedna ,w naszym kraju lubimy dokopać leżącemu ! A tak na poważnie , żaden prawdziwy kibic żużla nie chce upadku żadnej drużyny z prostej przyczyny to źle się odbija na całej dyscyplinie .Tyle.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szyba

Nie oceniaj tak łatwo ! Oprócz czarnego i białego są też inne kolory a ja im życzę szybkiego wyjścia z kłopotów i stabilizacji finansowej na długie lata !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Laczkiem po Mordzie

Kompletnie cie nie rozumiem.Skoro masz miekkie serce to musisz miec twardy tylek,a oni wedlug mnie nie sa tego warci.Ich mordy traktowac nalezy laczkiem a nie grac z nimi w chinczyka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Szyba

Ja jestem kibicem od wielu lat i tym samym opinię o drużynach też wyrabiałem sobie przez te wszystkie lata . Mówiąc krótko nie oceniam przez pryzmat jednego czy dwóch sezonów . Taki jestem !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.