Wątek dotyczący artykułu

Talant Dujszebajew nowym trenerem Vive Targów Kielce! Wenta z nową funkcją

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes Bertus Servaas poinformował, że nowym trenerem kieleckiego zespołu zostanie Talant Dujszebajew. Bogdan Wenta będzie menadżerem klubu.

przeczytaj cały artykuł


_obiektywny

Dokładnie.... statystom zapewne podziękuje tak szybko jak to będzie możliwe ( kary za zerwanie kontraktu )..Chrapkowi, Tkaczykowi, Grabarczykowi.
Tylko nie wiem czy swoim nazwiskiem jest w stanie sprowadzić zawodników z najwyższej półki, czas pokaże....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Nazwisko trenera jest niczym jeśli klub nie ma pieniędzy i to bez względu na to czy mówimy o piłce ręcznej, nożnej czy innej dyscyplinie sportu. Zawodników ściągają do danego klubu: pieniądze, długość kontraktu, spokojna przyszłość, stabilizacja klubu, możliwość rozwoju (przy takim trenerze jak Talant to raczej zapewnione). Nie ma się co dziwić, że tak jest, bo to jest ich zawód. Dlaczego Lewandowski wybrał Bayern? Ano dlatego, że zaproponowali mu 5 letni kontrakt za bagatela 11 mln euro na sezon. Wracając do piłki ręcznej.. kilka transferów już jest przyklepanych. Za sugestiami Talanta przyjdzie pewnie kolejnych 2 może 3. Dobre jest to, że nowy trener bardzo dobrze zna Julena. Pracowali razem w Atletico. Prawda jest taka że to jest tej klasy zawodnik, że od niego trzeba zaczynać układanie zespołu. To powinien być jeden z jego fundamentów tak jak to ma miejsce w reprezentacji Hiszpanii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.