Wątek dotyczący artykułu

Kapitalny mecz we Włocławku! Zwycięski PGE Turów

Kapitalny mecz we Włocławku na rozpoczęcie 14. kolejki TBL. PGE Turów Zgorzelec po emocjonującym spotkaniu pokonał Anwil Włocławek 83:75, rewanżując się za porażkę z pierwszej rundy.

przeczytaj cały artykuł

Hektor8

Dodam jeszcze ostatni mój wpis na tym portalu. Kiedyś w poprzednich latach, można było spokojnie wejść na forum poczytać, powymieniać spostrzeżenia, dopingować się nawzajem i było fajnie, bo było spokojnie tzn. bez napinek, wyzwisk i tej wszechobecnej agresji. Kiedyś tzn. do czasu dopóki Stelmet nie znalazł się w ekstraklasie. Czy kibice innych drużyn, z dłuższym stażem w ekstraklasie przypominają sobie z przeszłości takie zachowania kibiców innych klubów? Owszem była rywalizacja i zaczepki ale takiego "bagna" w polskiej koszykówce na pewno nie było kiedyś, jak nie było Zastali/Stelmetu w ekstraklasie, a już na pewno po zdobyciu MP. Kiedyś można było z ciekawością powymieniać komentarze na forum, a teraz po prostu odechciewa się włączać komputera, żeby cokolwiek poczytać i powymieniać się spostrzeżeniami. A najgorsze jest to, że ta nienawiść zielonogórska zaczyna udzielać się również innym kibicom. Co się tyczy Turowa, to czy nie zastanawiacie się, dlaczego nagle Turów stał się tym złym? Gramy w ekstraklasie od 10 lat. Wiele razy graliśmy i przegrywaliśmy w finałach z Prokomem/Treflem/Asseco Gdynia/Sopot ale zawsze między kibicami było OK. Więc dlaczego nagle ten Turów stał się tą najgorszą drużyną? Przecież sponsor też zawsze był ten sam, więc dlaczego wcześniej (jak twierdzą co niektórzy)nie było kupowania meczów, sędziów, przecież dzięki temu mistrzostwo mogło być już wcześniej? Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka, bo wielu jest bardzo porządnych ale niestety ich wizerunek zagłuszyli tacy ludzie, jak wielu z tych piszących poniżej. Co gorsza klasy brakuje również i włodarzom tego klubu z prezesem i trenerem na czele, czemu dowód dają niejednokrotnie w swoich wypowiedziach. A może prawdziwe tutaj jest powiedzenie, że ryba psuje się od głowy?
Wiem, że pewnie zaraz rozgorzeje dyskusja po moim wpisie ale niestety ja już nie mam zamiaru być jej uczestnikiem ponieważ likwiduję swoje konto i nie mam zamiaru więcej tutaj zaglądać. Na koniec wzywam wszystkich podobnie myślących o podobną reakcję. Zostawmy wszystkich hejterów i napinaczy samym sobie, może w ten sposób uda się ich wyplenić z tego do tej pory zgranego środowiska. Pozdrawiam i żegnam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wąż

Ja CI powiem dlaczego jesteście postrzegani jako zły klub! W ostatnim czasie wiecznie o was głośno i to wyłącznie źle.Zaczęło się od afery kolanowej. Jak to można niszczyć zawodnikowi zdrowie aby rozwiązać kontrakt.Wy klub z wielkim tradycjami jak się opisujecie jak Polska długa i szeroka, a stosujecie takie niskich lotów metody aby pozbyć się zawodnika z drużyny.

Atak na zielonogórskich kibiców w waszej hali.To już było szeroko komentowane.Koszykówka to nie piłka nożna,klub który jest uznawany za kolebkę koszykówki,a kibice zachowują się w ten sposób .Musicie na hale sportowe wprowadzać takie zachowanie??Chyba wam się coś pomyliło!!

Kolejna sprawa spotkanie z AZS-em ,chłopaki tak się starali a zabraliście im zasłużone zwycięstwo!!Na dodatek technika domagał się tego Rajković, który sam biega po parkiecie niczym zawodnik.Ponadto kibice zgorzeleccy, którzy krzyczą "techniczny,tehniczny". Mało tego od kilku spotkań wszyscy zauważyli iż sędziowie dziwnym trafem faworyzują wasza drużynę.Mecze ze Stelmetem,Azsem i dzisiaj kolejne spotkanie z Anwilem.Gdzie spiker radiowy i kibice obecni na hali korzystający z tego poddają wątpliwości dzisiejsze sędziowanie!!

Wiecznie afery z waszym udziałem !!Pozdrawiam normalnych kibiców!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sportowygość

Słuchaj Pajacyku na sznurkach, jestem kibicem wielu dyscyplin w tym koszykówki śledzę uważnie te fora i patrze co ludzie wypisują. Chora atmosfera między kibicami powstała między innymi przez takich jak Ty co to się uważają za znawców i kibiców co to wbijają szpileczki i wypisują głupoty na forach ! Czemu jak Stelmet nie był jeszcze w extraklasie był spokój kibice żyli w zgodzie a tu przychodzi taki szajbus jeden z drugim i podkręca atmosfere później się dziwić że zadymy na halach ? nie jestem za tym ale widocznie do tego dążysz,Mam wielu znajomych w zgorzelcu co to wypowiadają się ciepło na temat innych klubów nawet o Stelmecie a przez takich jak Ty forumowicze zaczynają czuć niechęć i gniew, zastanów się nad sensem istnienia bo według mnie jesteś koniem co ma w głowie tylko stelmet nie patrząc obiektywnie na to co się dzieje.. Czy to wina klubu ze Zgorzelca że akurat na ich meczu sędziowie zrobili taki błąd? czy gdyby to sięstało na meczu stelmet prokom w stronę jedych i drugich czepiał byś się tak ? odpowiedz sobie na wiele pytań ale obiektywnie wtedy może zaczniesz być tu szanowanym chodź strasznie mi się nie chce w to wierzyć... Pozdrawiam kibiców tych prawdziwych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Pinkney

Mimo tego, że ci skasowali komenta to nie musiałeś pisać, podmiot domyślny jest oczywisty. Kibice z Zielonej robią taką nagonkę na Turów już od dobrych dwóch lat tylko dlatego, że jesteśmy niewygodnym przeciwnikiem dla nich, tak jak dla nas niegdyś Asseco. Zwyczajnie się nas obawiają, ale co to by była za liga gdyba najlepszy w Polsce był Stelmet a pozostałe 11 drużyn na poziomie Siarki, nie obrażająć Tarnobrzegu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Sportowygość

Dokładnie tak jak piszesz ale już nie wytrzymałem, przeglądam sobie artykuły i nerwica człowieka bierze jak czyta te komentarze bezmózgowców, sami chyba nie wiedzą co piszą a później się czepiają że lecą wyzwiska w ich stronę i chyba nie są świadomi w jakim to może iść kierunku...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
wąż

Kolego najlepiej żeby wszyscy mieli klapki na oczach jak kibice Turowa i nie widzieli tego czego nie chcą zobaczyć.Przy okazji gratuluje założenia nowego konta,które w ostatnim czasie powstają jak grzyby po deszczu.Gybyś znał całą historię wiedziałbyś, że pierwsze napinki spowodował fifladzg, teraz nawet nie ma odwagi pisać ze swojego konta.Stworzył sobie kilka i ich używa.Chyba nikt normalny nie wierzy, że on zrezygnował :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
--.night.--

to nie wina stalemtu.. a takich parowek jak waz i inni. co nagmiennie donosza na innych czerpiac z tego radosc.. bo task zostali whcowani..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.