Wątek dotyczący posta na blogu

WYBIERAMY NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWY TOR W POLSCE!!!

ROSE FORCA DARCY

Ciągle wybieramy zawodników czy to juniorów czy seniorów a teraz przyszedł czas na wybór areny, na której można oglądąć najciekawsze pojedynki. Oczywiście wiele zależy jak dany tor jest przygotowywany. Proszę Was o podawanie w komentarzach 5 według Was najbardziej widowiskowych torów w Polsce. W kolejności (…)

przeczytaj cały artykuł

You Dash

1 bezwzględnie Motoarena
2 Leszno (lekko pod koło, czasy około 59,5 lub mega beton, około 64,5)
3 Częstochowa (ale przygotowana do ścigania po całej szerokości)
4 Bydgoszcz (przygotowana jak na połówki DPŚ 2012, GP 2013)
5 dylemat... może Gorzów?
tak w ostatnich sezonach, opinia zdecydowanie subiektywna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

Leszno wlasnie jak mowisz, tam jest wiele sciezek i przy kredzie i po plocie. Najlepszy to byl ten co byly mecze Leszno-Torun w 2007-2008.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Miałem duży dylemat, w jakiej kolejności ustawić miejsca 2-4 oraz kogo dać na piąte. Stwierdziłem, że ustawię je wg długości toru, bo przy gorzej przygotowanej nawierzchni do ścigania - krócej trwają męczarnie kibica :). W Lesznie można napędzić się wszędzie, co notorycznie udowadnia czarodziej Kołodziej. Jest dość szeroko, łuki wyprofilowane, a na dodatek, jak już wspomniałem - ocena subiektywna, bo najwięcej wyścigów widziałem z Leszna. Chociaż spojrzałem na czasy biegów z jeszcze jednego ciekawego meczu - pomiędzy 61 a 62 sekundy. To już pewnie zależy od warunków atmosferycznych. Teraz znalazłem jeszcze niezły mecz z czasami 60-61 :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.