Wątek dotyczący artykułu

Zadecydowało doświadczenie - relacja z meczu KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Olimpia Beskid Nowy Sącz

W 12. kolejce KGHM Metraco Zagłębie Lubin podjęło Olimpię-Beskid Nowy Sącz. Drużyna Lucyny Zygmunt zawiesiła Miedziowym wysoko poprzeczkę. O wygranej lubinianek przesądziło ostatnie dziesięć minut.

przeczytaj cały artykuł

Wielbuond

nie narzekaj i nie marudź...postawiliście nam naprawdę wysokie warunki. brawa dla Wawrzynkowiskiej, bo wyczyniała cuda, z resztą jak Maliczkiewicz. Gadzina szalała aż miło. Dubajova swoje zagrała. Szczecina na kole powalczyła. wielkie brawa dla NS za wspaniały mecz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hooli

Przy moim typie X2 na Olimpię napisałeś hehe, ale do 51 minuty, to ja mówiłem Tobie "hehe" :)) Pewnie mieliście tam gorąco. Brawa dla Olimpii jak zwykle za waleczność.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

mieliśmy :) Góralki postawiły mega warunki..ale Semena, Łosiu w bramce a zwłaszcza fenomenalna Jochymek i jakoś poszło.
dochodzę do wniosku że sędziny to rasistki, nie gwiżdżą karnych, jeśli faulowana jest obywatelka Francji :)

| Odpowiedz
blokuj
garbik_fajeczka_i_poleciało

Twoja uwaga jest bardzo słuszna. Jednak ja nie widziałem meczu. Jestem natomiast wymagającym kibicem:P. Wyrównana walka przez 50 minut punktów nie daje. No ale skoro drugi raz tak dobrze radzą sobie z mocniejszym rywalem, to z optymizmem patrzę na najbliższy, domowy mecz;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.