Wątek dotyczący artykułu

Wielki powrót Stelmetu! Mistrzowie Polski lepsi od Czarnych!

Stelmet Zielona Góra przegrywał w połowie trzeciej kwarty różnicą 20 punktów, lecz dzięki fantastycznej pogoni w czwartej kwarcie pokonał Energę Czarnych Słupsk 81:73 w hicie 14. kolejki TBL.

przeczytaj cały artykuł

Łukaszek z Falubazu

Nie przesadzaj Uvalin też wyłaził jak Trice złapał kontuzje też wyszedł na boisko tutaj sędziowie zachowali się akurat uczciwie jeśli dopuścili wszystkich to wszystkich oczywiście w granicy zdrowego rozsądku, który nie został w żaden sposób złamany. W błędach sędziów można powiedzieć remis choć było ich nie mało zaliczone punkty Stelmetu na obręczy równoważy niezaliczony punkt za dobitkę centra zespołu ze Słupska po naszym wolnym.