Wątek dotyczący artykułu

ME 2014 - Marek Motyczyński: Tak nie prowadzi się drużyny

Polscy szczypiorniści przegrali na inaugurację Mistrzostw Europy 2014 z Serbią 19:20. - Serbowie grali słabo i powinniśmy to wykorzystać - uważa ekspert SportoweFakty.pl, Marek Motyczyński.

przeczytaj cały artykuł

fff

Paradoks, że kraj, w którego lidze pracuje Cadenas i Dujszebajew, czyli jakby nie patrzeć absolutne TOP5, o ile nie TOP3 na świecie, a poza nimi Liljestrand czy nawet Kowalczyk, ma tak słabego trenera. Najpierw zawalona selekcja (jeden doświadczony skrzydłowy, powinien dołączyć przynajmniej ktoś z dwójki Kuchczyński/Jachlewski, nawet na te karne), oczywiście katastrofalny atak pozycyjny, strach przed podejmowaniem decyzji (Krajewski to jedynie wierzchołek góry lodowej), żenująca skuteczność z rzutów karnych, brak pomysłu na grę bokami, brak armat i słabe piłki do koła. Ratują nas indywidualności (Jurkiewicz, Chrapkowski - i tu plus) oraz oczywiście cudotwórca i jedyny, który utrzymuje poziom z Niemiec, Chorwacji czy Austrii - SŁAWOMIR SZMAL. Biegler jest natychmiast do zwolnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
and_m

W 100% zgoda . W końcu Biegler można powiedzieć na arenie miedzynarodowej nie miał i nie ma żadnych sukcesów.. Ze względów mentalnych,językowych trzeba było szukać trenera gdzieś na płd,,( Chorwacja, Serbia..itp..) I chyba to trzeba bedzie jak najszybciej zrobić bo mistrztwa w Polsce coraz bliżej,,

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
into the vortex

Ja jestem jednak zwolennikiem trenera z Polski, i o ile ze "starszego" pokolenia wg mnie jedynym kandydatem mógłby być Motyczyński, o tyle wg mnie mamy sporo młodych, głodnych sukcesów trenerów. Opcja z tłumaczem się nie sprawdza, zresztą spójrzcie na ławki trenerskie innych krajów, próżno szukać obcokrajowców (nie liczę Kataru itp.).
Powrót Wenty po dwóch latach też byłby błędem wg mnie - chodzą słuchy, że ta zadyma w Kielcach w listopadzie to efekt konfliktu Bogdana z polskimi zawodnikami. To wg mnie + fakt, że stosunkowo niedawno Bogdan z tą kadrą sporo przegrał dyskwalifikuje Wentę jako kandydata w obecnej sytuacji.
Ok, a teraz dajmy na wstrzymanie, może stanie się cud i pokonamy Francuzów i Ruskich i wejdziemy z 2pkt do drugiej fazy ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.