Wątek dotyczący posta na blogu

WYBIERAMY NAJBARDZIEJ WIDOWISKOWY TOR W POLSCE!!!

ROSE FORCA DARCY

Ciągle wybieramy zawodników czy to juniorów czy seniorów a teraz przyszedł czas na wybór areny, na której można oglądąć najciekawsze pojedynki. Oczywiście wiele zależy jak dany tor jest przygotowywany. Proszę Was o podawanie w komentarzach 5 według Was najbardziej widowiskowych torów w Polsce. W kolejności (…)

przeczytaj cały artykuł


Opole2013

Witam. Może nie ma tu ostatnio (jakieś 20 lat) na co dzień widowiskowych pojedynków, ale najbardziej widowiskowy tor jest w Opolu. Gdzie jest tor, na którym można prawie złapać zawodnika siedząc praktycznie na bandzie ? Tylko tutaj. Zapraszam co najmniej na 1/2 IMP - można będzie sprawdzić. Ponadto lubię tory w Ostrowie, Lesznie, Rybniku i Częstochowie (ale po przebudowie jeszcze nie byłem). Kiedyś było fajnie w Świętochłowicach, gdzie były dosyć strome trybuny i dobry widok. Ale tam zawsze padało, gdy byłem. Smog nad Śląskiem często się chyba skraplał. Mimo to było tam fajnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

W pełni się z Tobą zgodzę.Krótki techniczny tor.Kiedyś fajna mocna drużyna To w końcu ten tor wychował nam pierwszego Mistrza Świata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.