Wątek dotyczący artykułu

Powrót z zaświatów, mistrzowska końcówka biało-czerwonych! - relacja z meczu Polska - Białoruś

Szczypiorniści reprezentacji Polski pokonali Białoruś 31:30 (14:13) po niewiarygodnej końcówce meczu. W niewiele ponad dwie minuty biało-czerwoni odrobili trzybramkową stratę!

przeczytaj cały artykuł

HBL

Zobaczcie jak gra Szwecja. Idą jak fala. Jest system gry,widać że jest tempo, mają ułożoną systemową , zespołową grę.
Tego nam brakuje. My bazujemy na walce i indywidualnościach w drużynie.
Biegler niczego nie osiągnął w organizacji gry. Z Rosją mecz wygrał Sławek. Dzisiaj Kaczka z Lijkiem plus determinacja i szczęście. Tak się nie da na dłuższą metę. Musi się zemścić,
Szwedzi przejadą po nas jak po autostradzie we wtorek.
Żal jak marnowany jest potencjał tej drużyny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

Patrząc na twoje wpisy dochodzę do wniosku ze lepiej by było gdyby przegrali dzisiejszy mecz a najlepiej to już mecz z rosja.. to jest śmieszne , po każdym meczu włącza nam sie czarnowidzenie. W niemczech po takim meczu kibice media by piały z zachwytu ale nie u nas w Polsce my będziemy ujadać..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

nie o to mi chodzi.. bo nie wszyscy tacy są tylko widze tutaj paru użytkowników takich co myśla kategoriami " trawa jest zawsze bardziej zielona tam gdzie nas nie ma , a jak u nas już jest zielona to gdzieś napewno jest lepiej ". a nie o to chodzi przecież. Należy się cieszyć z tego co nam się udaję a nie szukać wszędzie minusów do cholery..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
HBL

To nie kwestia czarnowidztwa tylko rzetelnej oceny tego co widzimy na parkiecie. Oglądasz Szwedów ? Nie widzisz różnicy w organizacji gry ? Zadowala Cię to co Biegler wypracował z drużyną przez 1,5 roku ? Cieszy Cię styl naszej gry ? Widzisz styl, koncepcję, organizację ataku ? Rozumiesz jego zmiany ? Słuchasz głębi uwag w czasie przerw ? Widziałeś jakim prostym trickiem Szwccow rozbił naszą ofensywę ? Widziałeś wreszcie jak reagował Biegler ?
Malo ?! Z czego więc się cieszyć. Mnie boli że tak świetni zawodnicy nie są przygotowani taktycznie do tych mistrzostw. Cieszę się że grają mimo słabości trenera. Równocześnie szlag mnie trafia jak widzę co wyprawia i nie mogę słuchać tych pseudo porad tego pajaca

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
onereds

Z 2 punktów i walki o półfniał ;). Co do "tricku" białorusi to od Wenty mamy z tym problem.A jakie ma zmiany robić ? Kaczka i dzidzia nie dadzą rady po 60 minut w każdym meczu.Za koncepcje odpowiadają zawodnicy. Nie jestem zwolennikiem tego trenera ale od dawien dawna jest prosta zasada " TRENERA BRONIĄ WYNIKI ".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HBL

Też się cieszę z 2 punktów :) Za koncepcję gry odpowiadają zawodnicy ? To od czego jest trener ? Cieszę się że mamy cztery punkty, cieszę się że wygraliśmy przegramy mecz. Mówisz że trenera bonią wyniki. Czyli wygrana z Rosją i Białorusią ?
Jedyne co broni ten zespól na mistrzostwach to postawa w meczu z Francją. Nie chcę uchodzić za marudę. Reaguję faktycznie emocjonalnie ponieważ od dłuższego czasu uważam że to co robi Biegler to ściema. Facet nie jest nawet średniakiem w swoim fachu. Strasznie mi żal że marnuje potencjał tej drużyny, oceniony przez jeden z najpopularniejszych periodyków w Europie o piłce ręcznej ( hiszpański zapomniałem nazwy) na 5 zespół mistrzostw Europy.
To co chcę pokazać to stwierdzenie że drużyna osiąga wyniki mimo dramatycznie słabego przygotowania taktycznego i żenującego prowadzenia przez trenera podczas meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
onereds

Mi tego nie musisz mówić bo wiem ze on sie nie nadaje , ale prosze o to by wierzyć w nich w meczu ze szwedami i chorwatami mimo trenera. Też bym wolał by nasi osiągneli półfinał np albo medal i pożegnali Bieglera ale ja wiem ze on będzie trenerem po tych mistrzostwach bo awansował dalej.A dziadki z ZPRP nie będą robić zmian bo przyjdzie jeszcze ktoś młody i zdolny jak kiedys Wenta i zacznie chcieć zmian.

Remis Ruskie-Szwedy...

| Odpowiedz
blokuj
HBL

To Ci mogę obiecać :) Przecież to są nasze chłopaki. Tylko czemu ten gość sabotuje Naszą drużynę ??!! Widziałeś aby rozrysował jakąś akcję ?? On nawet tabliczki nie ma !!!
mam nadzieję na jego dymisję po mistrzostwach !!!

| Odpowiedz
blokuj
onereds

On inaczej nie umie został w latach 70-80 i tyle. To nie jego wina ze mu kazali trenować tych chłopaków.To tak jakby Borussia Dortmund wziała adama nawałke potencjał by tam był ale trener nie umie ustawić..

| Odpowiedz
blokuj
HBL

Tyle że w takim układzie należy go zwolnić jak najszybciej i oddać reprezentację Wencie, który teraz będzie się mógł skupić na reprezentacji. Facet taktycznie jest znakomity.

| Odpowiedz
blokuj
kibiCK

Zarząd Kielc raczej się na to nie zgodzi. Z tego co wiem prezes nie był zadowolony w pewnym momencie, że Wenta jest trenerem kadry i jednocześnie jego zespołu. Więcej było z tego tytułu problemów niż pożytku dla klubu. Trener pracował cały rok niemal bez przerwy. Ciążyła na nim podwójna presja, bo i w klubie były wymagania a do tego dochodziła presja jaka jest na międzynarodowych turniejach. Na dłuższą metę to nie jest dobre rozwiązanie by trener łączył swoje obowiązki w klubie z pracą w reprezentacji kraju.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Nigdy nie byłem przekonany do "polskiej myśli szkoleniowej" Dujszebajew to wielkie nazwisko i kogoś takiego nam brakuje. Ale skoro Servaas postawi veto...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kibiCK

No tak, ale przecież są też inni znani trenerzy zagraniczni. Dobry trener jednak swoje kosztuje wiec ZPRP musiałby sypnąć groszem. Bertus na 99% nie wyraziłby zgody na to by Talant Dujszebajew pracował na dwa fronty jednocześnie i nie ma się co dziwić prezesowi. Wenta gdy pracował jednocześnie z dwoma zespołami był bardzo poddenerwowany. Widać było, że po kilku latach takiej pracy źle to na niego działa. To jest dobre na rok czy dwa, ale na dłuższą metę są z tym same problemy.

| Odpowiedz
blokuj
wpm

ZPRP skoro m kase na nowa siedzibe to i na trener powinien miec. Siatkarze maja kase a u nas chociaz sa bardzo dobrzy zawodnicy, sa wyniki, sa mecze i emocje to jakos zwiazek nie potrafi tego wykorzystac. Prawda jest taka, ze te mistrzostwa i te u nas to sa nasze ostatnie podrygi tego zespolu. Nie ma nastepcow. Trzeba z tych zawodnikow, ktorych mamy wyciagnac jak najwiecej sukcesow. Pozniej bedzie posucha to wtedy mozna sobie bedzie stawiac siedziby. Nie oszukujmy sie Bieglrto zaden trener. Mogliby dac Waszkiewicza czy wleklaka i mielibysmy podobne rezultaty. Co wiecej tak tragicznej gry w ataku jak za tego trenera w naszej reprezentacji dawno nie widzialem. Juz chyba wole Wente, ktory chociaz potrafil zmobilzowac zawodnikow czym zdecydowanie potrafil nadrabiac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
wpm

ZPRP skoro m kase na nowa siedzibe to i na trener powinien miec. Siatkarze maja kase a u nas chociaz sa bardzo dobrzy zawodnicy, sa wyniki, sa mecze i emocje to jakos zwiazek nie potrafi tego wykorzystac. Prawda jest taka, ze te mistrzostwa i te u nas to sa nasze ostatnie podrygi tego zespolu. Nie ma nastepcow. Trzeba z tych zawodnikow, ktorych mamy wyciagnac jak najwiecej sukcesow. Pozniej bedzie posucha to wtedy mozna sobie bedzie stawiac siedziby. Nie oszukujmy sie Bieglrto zaden trener. Mogliby dac Waszkiewicza czy wleklaka i mielibysmy podobne rezultaty. Co wiecej tak tragicznej gry w ataku jak za tego trenera w naszej reprezentacji dawno nie widzialem. Juz chyba wole Wente, ktory chociaz potrafil zmobilzowac zawodnikow czym zdecydowanie potrafil nadrabiac.

| Odpowiedz
blokuj
Ronald

Czy to jest w porządku wypowiadanie się o trenerze przed zakończeniem Mistrzostw Europy. Na razie krok po kroku idziemy do przodu.Że styl się nie podoba? A jeśli mimo niepodobajacego sie stylu osiągnie reprezentacja wynik jakiego już ładnych pare lat nie osiągaliśmy? To co ? Zwalniamy dla stylu? Moze więcej podyskutujmy o tym co zrobić by piłkarzy ręcznych było wiecej. Co zrobić by namnożyło się młodzieżowych drużyn w kazdym miejscu w Polsce? Co Wy możecie Panowie i Panie zrobić dla piłki ręcznej w swoich szkołach, osiedlach...? Może zamiast sarkazmu więcej konstrukcyjnego myślenia i energii?

| Odpowiedz
blokuj
Martainn

My byliśmy w zdecydowanie najsilniejszej grupie na tych mistrzostwach. I jakoś mimo kiepskiej gry przegrywaliśmy jedną bramką, gdzie w obu meczach przez naszą nieudolność nie wygraliśmy. Te mistrzostwa są naprawdę wyrównane i każdy z każdym może wygrać. Ze Szwedami jest szansa na zwycięstwo, ale to i tak może być niestety za mało.

| Odpowiedz
blokuj
fff

Kompletnie się nie zgodzę. Najtrudniejsza grupa? W jakim uniwersum? Ze słabiuteńką jak nigdy Serbią która wygrała z nami na farcie i dzięki naszej słabości. Z Rosją którą ciągnie dziadek Igropulo? Z Francją - mocna ekipą ale nie widzę ich w finale. Spójrz na gr. B i C gdzie grają Hiszpanie Islandia Węgry oraz Szwecja i Francja. Szczerze - nie wiem jakim cudem gramy dalej ale gramy. Ti był zły mecz a nawet beznadziejny ale jednak udalo wycisnąć się te 2 pkt.

| Odpowiedz
blokuj
Martainn

No być może. Ja też się dziwię, że gramy dalej bo naprawdę gramy słabo poza pojedynczymi zrywami. Póki co te zrywy wystarczają. Myślę, że na Szwedów też wystarczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.