Wątek dotyczący artykułu

Powrót z zaświatów, mistrzowska końcówka biało-czerwonych! - relacja z meczu Polska - Białoruś

Szczypiorniści reprezentacji Polski pokonali Białoruś 31:30 (14:13) po niewiarygodnej końcówce meczu. W niewiele ponad dwie minuty biało-czerwoni odrobili trzybramkową stratę!

przeczytaj cały artykuł

nafan

Kielczaki dajcie na razie Biglerowi spokój(zwycięzców się nie osądza).Wiem że teraz byście Wente widzieli na jego miejscu.I znów byśmy słyszeli "gramy kielce" albo "gramy niemcy panowie" i po meczu ,bo wszystkie drużyny znały te nasze zagrania od wielu,wielu lat. Pozdro!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Wenta już był w kadrze wiele lat. Zdobył dwa medale MŚ i jedno 4 miejsce ME, jeden Superpuchar Europy. Swoje zrobił i takim go chcę zapamiętać. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.
Wszyscy znali nasze zagrywki? Przynajmniej mieliśmy jakieś zagrywki a nie jak teraz czysta improwizacja. Dzisiaj w meczu z Białorusią nasza gra polegała na tym by podać Jurkiewiczowi albo Lijewskiemu i niech sobie sami radzą. Za czasów Wenty potrafiliśmy pokonać np. reprezentację Danii i to nie mówię o złotym czasie czyli 2007-2009 rok tylko o niedawnych czasach. Chociażby Mistrzostwa Europy 2012 i wygrana Polski z Danią, która na tym turnieju zdobyła złoty medal. Polacy potrafili ich pokonać więc uważam, że zagrywki mieliśmy lepsze niż teraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

Jeden? Pokaż mi takiego, który na tych turnieju ani razu się nie pomylił. Skuteczność z karnych: Lazarov 15/20, Rutenka 13/18, Vujin 7/9, Ekberg 4/7, Cupić 8/11, Tomas 4/7, Lindberg 5/9, Tvedten 6/8, Jicha 6/10, Rocas 5/8... Nie wiem właśnie dlaczego w Polsce panuje takie przekonanie, że karne są tylko formalnością i że w zasadzie to się same rzucają. Aha i jeszcze jeden mit "karne są mniej ważne niż bramki z gry" dlatego jeśli powiedzmy jakiś zawodnik rzuci 10 bramek z czego 4 z karnych to często znajdzie się taki, który mu to wypomni: "no może rzucił 10 bramek, ale 4 z karnych". Nigdy nie zrozumiem takiego toku myślenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kingmajkel

Nie ma takiego, co się nie pomylił, ale np. Francuzi mają 2 zawodników świetnie wykonujących karne (JOLI Guillaume 10/11, GUIGOU Michaël 8/9). Austriacy natomiast mają WILCZYNSKIEGO Konrada, który póki co ma 93% skuteczności z karnych (13/14).
Powinniśmy mieć choć jednego takiego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Big Lebowski

Karne są ważne, ale nie najważniejsze. Teraz Bartek lutuje oprócz jednego słupka wszystko. I fajnie. Ludzie, zauważcie,że lepszej i bardziej widowiskowej reprezentacji nie mamy. Cieszmy się i kibicujmy Im ile wlezie! Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
HBLLove

Nasz cały zespół po 4 meczach z karnych ma skuteczność: 9/15
Dzisiejszym meczem poprawiliśmy sobie trochę statystykę, bo mieliśmy 5/7 a w poprzednich trzech meczach 4/8.

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

I z Francją o ile pamiętam 0/1. Można teraz gdybać, ale ten jeden punkt, mógłby być bezcenny w kontekście walki o półfinał.

| Odpowiedz
blokuj
petertk

...a ja nie rozumie twojego myślenia...chodzi mi o to że Ivan to padaka w karnych od dwóch sezonów,a mimo wszystko usilnie na niego stawiają,i nie chodzi mi tylko o te mistrzostwa,wiesz chyba co odwala w klubie z karnymi...przecież jak podchodzi do karnego,to ludzie na hali oczy rękami zakrywają...co ,nie widzisz tego?,bo na HL zapewne gościsz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.