Wątek dotyczący artykułu

Chorwacka klątwa trwa, Polacy poza półfinałem - relacja z meczu Polska - Chorwacja

W decydującym o losach awansu do półfinału Mistrzostw Europy 2014 meczu reprezentacja Polski przegrała z Chorwacją 28:31 (15:14). O porażce biało-czerwonych zadecydował fatalny kwadrans po przerwie.

przeczytaj cały artykuł

Mariusz7

Internet niesie ze sobą wiele dobrego jednak źle wykorzystywany prowadzi do katastrofalnych konsekwencji przecież niektórych czytać się nie da. Jechaliśmy na turniej z jasnym celem utrzymania się w ósemce otarliśmy się prawie o półfinał źle! Już jakieś wpisy , że Jurecki to, że Szmal tamto, a mógł bronić Wyszomirski (którego sic! dziś można obciążyć za kilka trafień lecz po co nam to?). Dzidziuś nie jeździł na Reprezentacje - źle, przyjechał - źle bo 'się nie starał' czyli każdemu, któremu coś nie wychodziło się nie starał? Bielecki, Jaszka, Wiśniewski też się nie starali bo przecież nie zagrali mega turnieju. Do tego naśmiewanie się z Reprezentacji można nie oglądać meczów ! Oczywiście, że tak to żaden przymus, ale śmiać się z własnej Reprezentacji, która gra dobry turniej? (Nikt mi nie wmówi, że Polacy grają słaby turniej) Usiądzie jeden z drugim nastoletni Bóg klawiatury i wypisuje swoje wypociny za widły i do gnoju lub marsz do Wojska życia się uczyć mości panowie, a nie tu swoje dyrdymały wypisywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kapecfc

To nie ja prowokowałem z Żużlami tylko pisałem wczoraj co to jest słowo samo Vive albo napisałem że nie wygramy z Chorowatami to od razu na mnie wyskoczyli kibice Kielc i reszta się dołączyłą :) heheha teraz wielu obrońców tych mądrych się znalazło i piją do mnie a to jakie ja mam zdanie na temat tego sportu to jest moje zdanie to nie jest tak że ja się ciesze z porażki bo nie ma się z czego cieszyć.Ale jednak szkoda że nie ma top4

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.