Wątek dotyczący artykułu

Bydgoszczanie lecą na obóz do Hiszpanii

W czwartek piłkarze Zawiszy pożegnają polskie mrozy i polecą na zgrupowanie do ciepłej Hiszpanii. Takiego zimowania będzie mógł im zazdrościć każdy bydgoszczanin.

przeczytaj cały artykuł

Attyla

A do krytyków SKZB to naprawdę Was nie dziwi, że na trybunach kibic traci oko, a zawodnicy, Osuch jakby nigdy nic, żadnego komentarza, wsparcia itd.? Gdybym chodził na Zawiszę to moja noga by tam nie postała póki tacy kolesie tam są, bo to jest chore.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Z1946B

To że ktoś traci oko biorąc udział w zadymie mnie nie dziwi, jestem jednak bardzo zdziwiony że nie ma żadnej informacji o poszkodowanych dzieciach do których według SKZB strzelali policjanci - wychodzi na to że kłamią bez umiaru!!!
Osuch faktycznie coś powiedział nie zastanawiając się jakie będą tego konsekwencje, ale to mnie nie dziwi bo wcześniej robił to samo mówiąc o sędziach. Zresztą kibole też nigdy nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich czynów co znacząco przyczyniło się do tego syfu panującego wokół Zawiszy.
Piłkarzom się nie dziwię - to jest ich praca, z tego żyją i nie przekonasz mnie że powinni zachować się inaczej wobec swojego pracodawcy.
SKZB zarzuca im że nie mają swojego zdania, a ja się pytam ilu z tych 4 tysięcy na trybunie B ma swoje zdanie? Każdy z nich robi i mówi to co mu każą bo inaczej wypad z trybuny albo po mordzie jak było na meczu z Widzewem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Special

policja strzelala do ludzi wszystkich ktorzy chcieli wyjsc ze stadiony czyli kobiety dzieci zadymiarze i ci co nie zadymiali
ja tam bylem widzialem ty nie byles wiec nie opowiadaj juz o tym bo to TY zaczynasz klamac ...
dzieciaki napewno nawdychaly sie gazu bo policjantki sypali jak leci bez umiaru
powiem ci jedno SKZB trzeba szanowac bo bez nich nie bylo by teraz takiego Zawiszy i nie mial bys o czym pogadac ....
aaa co do kibicow z trybuny b ja mam swoje zdanie i robie co chce ... i nikt mi nie zabrania

| Odpowiedz
blokuj
Z1946B

Ty jesteś nielicznym wyjątkiem z trybuny B który ma swoje zdanie i nie broni kiboli którzy łamią prawo - za to cię szanuję.
Jednak nadal jestem zszokowany że nie ma ofiar wśród dzieci, kobiet i mężczyzn którzy wtedy chcieli "spokojnie" wyjść a policja waliła do nich czym się da!
Mam nadzieję że ten konflikt między kibolami a Osuchem się skończy, dla dobra Zawiszy lepiej aby zakończył się szybko.

| Odpowiedz
blokuj
Special

najpierw poszedl gaz a jak poszedl gaz to sam miejsce robilem dla matki z dzieckiem chyba 4 letnim ktora probowala sie przebic na tyly
tazke dzieciaki szybko zostaly zabrane z tej zadymy
jak posdzedl gaz to wiekszosc zaczela sie cofac badz udawala sie w zupelnie inna strone ...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.