Wątek dotyczący artykułu

Rozlosowano grupy organizowanych w Polsce mistrzostw świata siatkarzy!

Wiemy już z kim biało-czerwoni zmierzą się w fazie grupowej tegorocznego mundialu. W pierwszej rundzie turnieju nie powinno zabraknąć emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie.

przeczytaj cały artykuł

Jedna Bramka

Moje małe podsumowanie losowania MŚ.

Serbia - Mamy wielkie powody by zemścić się na Serbach otóż: Przegraliśmy z nimi w Lidze Światowej w półfinale w 2005 (mimo ze wygrywaliśmy 2:0 i prowadzilismy w 3 secie).Przegraliśmy z nimi także na ME kobiet w 2013 roku. Porażkę ponieśliśmy z nimi jeszcze na niedawno zakończonych ME w piłce ręcznej (1 bramką) .Także ten mecz musimy koniecznie wygrać by zemsta została dokonana.

Argentyna - Na nich nie mamy za co się mścić , zawsze gładko z nimi wygrywamy.

Australia - To będzie słodka zemsta za porażkę na Igrzyskach Olimpijskich i za mecz davis
cupowy w którym zwyciężca wchodził do elity(przegralismy 4:1).

Zespół z Afryki - Gładkie 3:0 rezerwami

Wenezuela - Tak jak wyżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MROCZNY

Tak z czystej ciekawości i naprawdę bez napinki. Czy ty wszędzie widzisz zemstę ? Wczoraj chciałeś się mścić na Francji (w piłkę nożna, piłkę ręczną, siatkówkę i we wszystkich innych możliwych sportach), tylko dlatego, że ograli Danię w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
jaco

Zwracam Honor 2:3 przegraliśmy w pófinale LŚ w 2004ale też miałem trochę racji ;), gdyż kwalifikacje IO przegraliśmy z Jugosławią 1:3 z 0:2 chłopaki wyciągneli na 1:2 i w trzecim 23:17 Jugosławia była przybita i koszmar z 23:17 na 25:27 się skończyło i 1:3 Później Jugosławia zdobyła zloto w Sydney. Bardzo bolała ta porażka gdyż w Katowickim Spodku wynik dokladny 1:3 (19:25, 20:25, 25:18, 25:27)Jak poszperałem to znalazłem 8 stycznia 200 roku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.