Wątek dotyczący artykułu

Rozlosowano grupy organizowanych w Polsce mistrzostw świata siatkarzy!

Wiemy już z kim biało-czerwoni zmierzą się w fazie grupowej tegorocznego mundialu. W pierwszej rundzie turnieju nie powinno zabraknąć emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie.

przeczytaj cały artykuł

Jedna Bramka

Moje małe podsumowanie losowania MŚ.

Serbia - Mamy wielkie powody by zemścić się na Serbach otóż: Przegraliśmy z nimi w Lidze Światowej w półfinale w 2005 (mimo ze wygrywaliśmy 2:0 i prowadzilismy w 3 secie).Przegraliśmy z nimi także na ME kobiet w 2013 roku. Porażkę ponieśliśmy z nimi jeszcze na niedawno zakończonych ME w piłce ręcznej (1 bramką) .Także ten mecz musimy koniecznie wygrać by zemsta została dokonana.

Argentyna - Na nich nie mamy za co się mścić , zawsze gładko z nimi wygrywamy.

Australia - To będzie słodka zemsta za porażkę na Igrzyskach Olimpijskich i za mecz davis
cupowy w którym zwyciężca wchodził do elity(przegralismy 4:1).

Zespół z Afryki - Gładkie 3:0 rezerwami

Wenezuela - Tak jak wyżej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MROCZNY

Tak z czystej ciekawości i naprawdę bez napinki. Czy ty wszędzie widzisz zemstę ? Wczoraj chciałeś się mścić na Francji (w piłkę nożna, piłkę ręczną, siatkówkę i we wszystkich innych możliwych sportach), tylko dlatego, że ograli Danię w finale.