Wątek dotyczący artykułu

Rosyjski sponsor chce dać pieniądze na Emila Sajfutdinowa

W poniedziałek informowaliśmy, że SPAR Falubaz złożył zapytanie o wypożyczenie z Włókniarza Częstochowa Emila Sajfutdinowa. Zielonogórzanie znaleźli sponsora, który pokryje ewentualny kontrakt.

przeczytaj cały artykuł

Szyba

Oczywiście nie robi tego tylko dla Falubazu ,takie rozwiązanie pozwoli Częstochowie spłacić Emila...... czego nie daje "Toruńskie rozwiązanie". Jak zwykle ratuje cały żużel...a mi się rzygać che od tych gadek senatora !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ława

to nie tak,pieniądze sponsora nie przechodziły przez kase klubu tak więc nie było podstaw aby z tej kasy spłacic Emila....jaka była prawda niestety nie wiem

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gacek

To juz jest niewazne ,sponsor ,ktory podpisal z Walaskiem jest tym samym sponsorem ,ktory od maja nie placi Emilowi kasy...co to zmienia przez co idą pieniądze ,ktorych de facto nie ma....?

| Odpowiedz
blokuj
Szyba

Na innym portalu Czaja opowiada że nie podpisał jeszcze kontraktu i nie wyklucza przejścia(wypożyczenia) do innego klubu,

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Cysio

To sytuacja analogiczna jak z Pieszczkiem. Ma ważną umowę ze stowarzyszeniem ale nie z klubem. Jednak tu i tu staną na głowie, żeby Ci zawodnicy zostali.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

O to się akurat nie boję. Rozbieżność jest na 50 tys więc to tylko szczegół. Klub zgodził się na kontrakt zawodowy plus dodatkowo przekazuje 4 kompletne osiołki. Jest ok.

| Odpowiedz
blokuj
Szyba

Oby , trochę się otarłem o szermierkę i widziałem takie akcje z rodzicami w roli głównej że głowa mała.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Masz w tej kwestii dobre kontakty więc wierzę. Ale jakie są inne opcje ? Na wypożyczenie/transfer musiał by się zgodzić klub. Dogadają się. W końcu gdzie indziej było by mu lepiej ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.