Wątek dotyczący artykułu

Żużlowcy Unibaksu Toruń otrzymali srebrne medale

Po kilkunastu tygodniach od zakończenia rozgrywek Enea Ekstraligi, żużlowcy Unibaksu Toruń bez rozgłosu i przedstawicieli mediów otrzymali srebrne medale za wicemistrzostwo Polski.

przeczytaj cały artykuł

kapitan bomba

Podobno jutro na deptaku w Torunia ma być feta dla kibiców :) Szyba ze Specjalsem mają poprowadzić doping, a cała impreza ma odbyć się pod hasłem "nie płacz kiedy odjadę" :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Wąski

Też tak słyszałem :D
Kartosik podobno ściągnął nawet U2 jako zespół wieczoru ( zagrają zaraz po pokazaniu tłumowi, srebrnych medali ) :D
W każdym razie, pompa po całości ! :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
eddy

Odezwal sie swiatowiec z metropolii.Parafrazujac pewnego sympatycznego Pana nasuwa sie pytanie: A co to jest Zielona Gora? Prawidlowa odpowiedz brzmi: dziura zabita dechami na zachodnich rubiezach Polski ,gdzie przez wieki mieszkajacych tam Helmutow , przymusowo wysiedlonych po II wojnie swiatowej ,zastapil etniczny kogiel-mogiel sprowadzony z Kresow Wschodnich. Brzydze sie ta miescina majaca swoja zuzlowa filie w pewnym germanskim miescie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ws21

Widzisz Eddy, ja wolę ten kogiel-mogiel ze wschodu, choć i nieco autochtonów się ostało od tych z Torunia i okolic, co to jak Hitler wygrywał poczuli sie Niemcami. A wnuki tak tym klimatem nasiąkły (nie wnikam co im w domach w gowę ładują) że nazywają siebie Krzyżakami. Oczywiście Polakami gardzą. "Ci za wschodu" i oni, rasa wyższa.
Dobra stara pruska szkoła.
A wracając do ludzi ze wschodu, to nie o nich legioniści śpiewają, w niewybredny sposób. Oni nie szczędzili krwi dla ojczyzny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
eddy

Ja nie mam nic naprzeciw ludziom ze Wschodu ,i nie w glowie mi pogardzanie kimkolwiek. Ja tylko odpowiedzialem hejterowi na nazwanie Torunia germanska prowincja, gdzie okazuje sie ze Zielona Gora byla ja znacznie dluzej . Co do przesiedlenia to musze ci napisac ze oprucz Polakow ,majacych bleboko w sercu przywiazanie do Macierzy zostala przesiedlona w ramach akcji Wisla wielotysiaczna rzesza ludnosci pochodzenia ukrainskiego nie kryjacych swych sympatii i powiazan z UPA. Przesiedlenie ich - zdaniem owczesnych wladz bylo jedynym skutecznym srodkiem ,aby na tamtejszych terenach skonczyc z rozlewem krwi.Znaczna ich ilosc zajela cale wsie w bylym wojewodztwie koszalinskim.Pamietam do dzis jak przebywajac na obozie na tamtych terenach ,gdy spragnieni wedrowalismy w upale na prosbe nawet wody ze studni nam nie dano.I nie zapomne tego do konca zycia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gotfryd

Owa mniejszosc ukrainska zostala takze przesiedlona na ziemie do dzisiejszego wojewodztwa lubuskiego, i osiadla w okolicach Gorzowa. Znajoma, gorzowianka z krwi i kosci :), opowiadala mi ongis, iz do dzis sa tam jakoby "wsie ukrainskie".....
To tak a propos przesiedlen :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
eddy

Oczywiscie ze przesiedlono ich nie tylko w koszalinskie. To byla masa ludzi. Jak podaja zrodla to ok 140 do 150 tysiecy ludnosci pochodzenia ukrainskiego i Lemkow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.