Wątek dotyczący artykułu

Znamy terminarz I rundy finałów Mistrzostw Świata 2014 siatkarzy

Poznaliśmy terminarz pierwszej rundy spotkań Mistrzostw Świata 2014 siatkarzy. Polacy zmagania w tym turnieju rozpoczną od starcia z Serbią.

przeczytaj cały artykuł

karnes1985

Mam prośbę, czy jest ktoś mi wytłumaczyć dlaczego Polska Gra mecze w najmniejszej hali? ciekawe jeszcze po ile będą wejściówki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
aga921

Na pewno większość z nas zadaje sobie takie pytanie. Ja osobiście też się nad tym zastanawiam. Tzn wiem tyle, że Wrocław 'dostał' nasze mecze, ponieważ obiecał rozbudować halę ale niestety, jak widać, nie wywiązali się z umowy. A PZPS (tak myślę) chciał dotrzymać umowy dlatego nie zabrali temu miastu praw do meczy reprezentacji Polski. A co do cen biletów to też jestem bardzo ciekawa jakie będą. No i niestety nie da się ukryć, że z uwagi na to, że jest to mała hala to będzie ciężko zdobyć bilety na mecze, nie wspominając już o tym, że tak naprawdę to dużo dla takich 'zwykłych' ludzi ich nie zostanie bo nie da się ukryć, że część biletów dostaną VIP-y...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.