Wątek dotyczący artykułu

200 tysięcy kary dla Emila Sajfutdinowa! Wiemy za co!

Włókniarz Częstochowa nałożył na Emila Sajfutdinowa łączną karę w wysokości 200 tysięcy złotych. Ma to związek z czterema wykroczeniami, których w ocenie działaczy miał się dopuścić żużlowiec.

przeczytaj cały artykuł

SirQaz

Chcesz mi powiedziec dziewczyno ze ucieczka z finalu to mniejsze zlo niz nie wyplacenie kasy co robi kazdy klub? Yyyyyyy.... Masz skonczone chociaz 16 lat czy poprostu jestes tępa?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
banita

Tyle,że my karę zapłaciliśmy bez ociągania sie ! Zarząd Waszego klubu za to wycenił smierć ojca zawodnika!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ABC- prawdziwy

Nie jestem z Częstochowy. . Ich mi żal bo nie są winni temu że zarząd upadł na głowę. .. nie żal mi tylko Trollunia bo ucieczke bronią jak niepodległości

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ABC- prawdziwy

Naprawdę? ?? Smród to za wami dekadami będzie się ciągnąć. .. zgadnij dlaczego...nawet marka Unibax Toruń jest momentalnie kojarzona z Uciekaj Toruń. .. ciekawe czy Karkosik o tym marzyl...

| Odpowiedz
blokuj
ADITRN

ty cfaniaczku z pekaesu nawet sie boisz przyznac skad jestes, a tylko obrazac potrafisz, powiedz skad jestes i jaki twoj klub jest idealny buraQ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
czarna ----

idz do lekarza serio bo tam pod kopula u ciebie jest cos nie tak ,ja rozumiem ze idziesz w zaparte za klubem ,już ci napisałam my nie pojechaliśmy w meczu dostaliśmy kary ale wy tym daliście nam nokaut,jestescie najlepsi gratuluje

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Ale Ty powaznie? Ty naprawde powaznie? Boze jesli tak to zal mi Ciebie ale serio. Dziewczyno uwazasz ze jak Torun zaplacil kare to nic sie nie stalo? I moga za rok zrobic to samo zaplacic i nikt nie bedzie mial pretensji? A jesli jutro okazaloby sie ze Wlokniarz cofnal kary i zaplacil caly dlug Emilowi to tez bylibysmy czysci jak lza? Zejdz na ziemie Torun zblaznil was i caly polski zuzel na skale swiatowa i tego wam juz nigdy zaden kibic w polsce nie zapomni.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

heh a to paradoks ze to ostatnie zdanie idealnie pasuje do zblaznionego Torunia ktory ucieczka zhanbil polski zuzel. Kurde dzieki stary lepiej bym tego nie ujal :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
light

A jesli jutro okazaloby sie ze Wlokniarz cofnal kary i zaplacil caly dlug Emilowi to tez bylibysmy czysci jak lza?

Długi się "spłaca" a nie "zapłaca". To raz. Po drugie, was nie stać na to aby półzawodowy kontrakt z Łęgowikiem podpisać to skąd byście mieli tak z dnia na dzień milion na Emila?

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

A Ty znasz pojecie hipoteza? Czy co Ci dolega? Nie rozumiesz po polsku bo niskie IQ to nie zabieraj glosu. Co Ty na to?

| Odpowiedz
blokuj
light

Proszę Cię ;d To że nie znasz odpowiedzi na moje pytanie i wiesz że twój klub to bankrut to nie powód by mnie obrażać. A jak już zaczynasz mnie obrażać to chociaż używaj pojęć które rozumiesz.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Kolejnej wypowiedzi nie zrozumiales? Czlowieku ja nie potrafie sie znizyc do Twojego poziomu choc probuje pisac prosto zebys zrozumial ale nie potrafie nawet na chwile sztucznie sie uwstecznic wybacz

| Odpowiedz
blokuj
Wszyscy Święci

Dla minie jesteś mistrzem. Jestem pełen uznania i szacunku. Z objawów wynika, że leczenie nie jest w stanie ci pomóc. Musisz z tym żyć. Żal mi tylko twoich bliskich.

| Odpowiedz
blokuj
light

Akurat z jego dziełami nie zaczynaj tematu, bo jak zacznę Cię z nich odpytywać to się okaże że g.wno wiesz ;D

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

Torun nie pojechał bo miał takie prawo wszystkow tym temacie ,wy nie macie prawa karac zawodnika któremu pozwolono na wyjazdz do domu kazdy ma prawo być na pogrzebie rodzica,Mizgalski robi z ge... szm... .Przebiliscie nas w 100 procentach banda krętaczy i tyle ,Emil powinien was zala... na cacy

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
czarna ----

rece mi opadaj ze na swiecie sa tacy ludzie z klapami na oczach ale tak to jest jak ktoś nie ma argumentu na kozysc własnego klubu ,zal mi tego Emila ze wpier,,, sie w take go...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.