Wątek dotyczący artykułu

200 tysięcy kary dla Emila Sajfutdinowa! Wiemy za co!

Włókniarz Częstochowa nałożył na Emila Sajfutdinowa łączną karę w wysokości 200 tysięcy złotych. Ma to związek z czterema wykroczeniami, których w ocenie działaczy miał się dopuścić żużlowiec.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
czarna ----

Oj sie musial wku.... ja mysle ze ich doj... i to ostro chodzi tu o Mizga... ja do kibicow i zawodnikow nic nie mam ,szkoda tego klubu ze takie co... nim rzadzi ,skad oni tego pa.. wzięli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
t częstochowa

Według mnie, absolutnie nie ma szans na rozliczenie się z Emilem w terminie trzech tygodni. Skąd wziąć na to kasę ?, sprawy z juniorami nie załatwione, sprawa z Grzegorzem nie do końca pewna ( pomimo parafowania kontraktu sponsorskiego ), pewnie są jeszcze jakieś zaległe zobowiązania względem innych zawodników przepisane na poczet nowych kontraktów..., a dzisiejsza wiadomość na bank dodatkowo rozjuszyła obóz Emila i z polubownego załatwienia sprawy... będą nici... Ps. Co to jest R2 ( jakaś dzielnica Torunia ? ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
R2

Mysle ze masz racje. Sprawa juniorki,min. Artura nie zalatwiona. O Walasku nawet nie wspominam bo wszyscy wiemy jak jest i jaki Greg jest. Natomiast o kacapie nie wsponinam bo pomijajac fakt jego ugody z waszym klubem, wasz zarzad robi wszystko aby stracic na sile licencje...... Hmmmmmm nie wiem czym jest to spowodowane ale sadze ze bedac dluznikiem pewnych rzeczy sie nie robi.......

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Ryan84

na tym forum krzykacze z torunia jesteście nie do przebicia, walenie jak grochem o ścianę, albo jak głową o mur!

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Z Toba widocznie tez dzieli mnie ewolucyjna przepasc na Twoja niekorzysc. Jesli Ty naprawde uwazasz ze to co zrobil Torun to mniejsze zlo niz to co robi zarzad CKM to zakonczmy ta dyskusje i porozmawiamy kiedys za 1000 moze 1500 lat jak w koncu w ktoryms wcieleniu bedziesz juz miec iloraz zamiast iloczynu inteligencji ok?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
czarna ----

z moja inteligencja jest wszystko ok zastanow się nad swoja ,tak uważam ze nas przebiliście i macie swoje upragnione zloto ,co prawda nie na torze ale poza nim robcie tak dalej a obudzicie sie po sam czubek w gow... chociaż nie wiem czy już w nim nie jestecie cali

| Odpowiedz
blokuj
light

Jak można w ogóle te dwie sprawy porównywać jak są one zupełnie inne? Jedynie jak to można rozpatrywać to w kwestii konsekwencji jakie poniosły oba kluby w związku z tymi sytuacjami.
Toruń - zapłacił karę i jadą dalej
Czewa - bankrutuje i kończy w 2 lidze
Więc odpowiedz sobie na pytanie którzy działacze zrobili "mniejsze zło" dla swojego klubu.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Yyyyy... co Ty naprawde jestes tak naiwny ze sadzisz ze Wlokniarz zostanie zdegradowany? Pfff chlopie nie rozbrajaj mnie. W Sw. Mikolaja tez wierzysz? Buahahaha

| Odpowiedz
blokuj
light

Oni się sami zdegradują. Naprawdę myślisz że Laguta tak kocha Włókniarz że za darmo będzie dla was jeździł? Nie pisz głupot tylko poczekaj miesiąc. Na początku marca zobaczymy kto miał rację.

| Odpowiedz
blokuj
R2

Wiesz kolego z Leszna, juz kiedys mielismy przyklad MILOSCI Grega i Nickiego do lwa.......ze w 1 kolejce e-ligi gwiazdy wolaly siedziec w domu......:)

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Pomijacie jeden bardzo wazny aspekt. Klub ktory jest bankrutem nie kompletuje takiego skladu. Gdyby nie wielka geba Suskiewicza Emil bylby dawno splacony. Jednak wkur... Sukiennika i zaczela sie wojna

| Odpowiedz
blokuj
light

A jak skompletowaliście skład w 2013? Przecież zakontraktowaliście Emila z góry wiedząc że was na niego nie stać.

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Napewno nas stac na aktualny sklad. Myslisz ze zawodnicy podpisali kontrakty na 3 lata na piekne oczy? Nie wiem jak bylo z Emilem. Jednak gdyby nie bylo wojny juz bylby splacony. Co nie zmienia faktu ze dzisiaj przesadzili

| Odpowiedz
blokuj
czarna ----

spłacony ?przecież wy nie macie sie czym wys... a ty tu o splacie gadasz po co sa te kary żeby mu jak najmniej zapłacić -ile ty masz lat?

| Odpowiedz
blokuj
SirQaz

Dziewczyno ile Ty masz lat ja sie pyram. Przedstaw mi dowody na beak srodkow w kasie klubu. Poczytalas to smieszne forum i jyz znasz finanse wszystkich klubow. Przejzyj w koncu na oczy. Klub stac na takich zawodnikow jakich ma a zawodnikow ma do walki o medale. Boli? Bedzie jeszcze bardziej bolec po sezonie...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.