Wątek dotyczący posta na blogu

Po zimowym okienku transferowym!

MATUCH - RSKZ

W najsilniejszych ligach świata zostało zamknięte okienko trasferowe, kto według waszej opinii wzmocnił się najbardziej, jaki zakup dla was był najlepszy, który zespół powinien się wzmocnić a nie zrobił tego, kto jest największym wygranym zimowego okienka, jaki zespół rozdawał karty (najwięcej istotnych (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Oj dziwne to okienko. Najlepiej wyszło chyba Fulham, biorąc pod uwage potencjał drużyn. Drugie miejsce dla Chelsea, która zakupy zrobiła już wcześniej. MU powtórzyło manewr Arsenalu z lata. Jeden, ale porządny. Napewno in inus Arsenal i Liverpool, ale Papcio może jednak brakuje teraz Kima przez kontuzje?
Po za Anglią najbardziej cieszy mnie ofensywa Valencii, Pizzi to prawdziwa miotła, a najważniejsze, że został Jonas:) Dobrze, że Atletico się nie osłabiło, a wręcz przeciwnie. Jak na razie równy partner w lidze dla Realu i Barcy:)
No i Milan dosyć ciekawie.
Z Polski to wiadomo, że najciekawsze ruchy w strone żabożerców:D ale i tak najważniejszy to koniec sagi Lewandowskiego:) Teraz może spokojnie grać:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

W jego miejsce pozyskali tego którego chcieli wszyscy możni, a nie sięgnął tak naprawde nikt:) Myślę, że kupno Mitroglu ułatwił im fakt iż grał z Olimpiakosem w LM i nie zdziwiłbym się gdyby latem zmienił barwy na lepszy klub, o ile sprawdzi się na wyspach:)
P.S. Przepraszam, że wszedłem przed gospodarza, ale to ja byłem PIERWSZY :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.