Wątek dotyczący posta na blogu

Po zimowym okienku transferowym!

MATUCH - RSKZ

W najsilniejszych ligach świata zostało zamknięte okienko trasferowe, kto według waszej opinii wzmocnił się najbardziej, jaki zakup dla was był najlepszy, który zespół powinien się wzmocnić a nie zrobił tego, kto jest największym wygranym zimowego okienka, jaki zespół rozdawał karty (najwięcej istotnych (…)

przeczytaj cały artykuł

MATUCH

To może jako gospodarz napiszę pierwszy według mojej opinii głównym rozgrywającym w zimowym okienku trasferowym było Chelsea dużo kupowali, sprzedawali. Najbardziej wzmocnił się United, ale Mata według mojej opinii nie zasługuje na wybór najlpeszego tranferu zimowego okienka, najwiekszym wygranym również powinno być United no sprowadzić grajka za 45 mln euro zimą to sukces, największym przegranym okienka chyba jest liverpool mieli strasznego pecha w transferach, nic się nie udawało albo Chelsea z przed nosa ukradła im Salaha albo teraz Ukraińcy nie puścili Konoplianki który by był duzym wzmocnieniem LFC i mógł by zapewnić im Top4. Czy United będzie silniejsze z matą? ciezko powiedzieć bardzo możliwe ze tak ale czy beda silniejsi od LFC Liverpool przyjeżdża na OLD Trafford jeszcze rok temu bym stawiał 2:0 dla Red Devils teraz remis by był mega wynikiem jak ktoś oglądał mecz z Evertonem to widzi że LFC będzie trudnym rywalem do wyprzedzenia ale na pewno jest to możliwe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

PRzegranym jest bez watpienia moj klub.Wygranym mysle ,ze Fulham i United.Mowa o Anglii rzecz jasna tylko.Na innych ligach sie nie skupiam pod tym katem.Coz jest dla mnie jedno pocieszenie.Za transfery pkt nie daja ;d

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.