Wątek dotyczący artykułu

Żużlowe wspominki: Lee Richardson z tytułem IMŚJ (wideo)

Duńskie Vojens w 1999 roku gościło najlepszych juniorów globu. Po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów sięgnął wówczas Lee Richardson.

przeczytaj cały artykuł

Staloviak

Niektórzy przesądni gadają że dosięgło go fatum rzeszowskiej drużyny. W końcu na torze przy Hetmańskiej zgineło najwięcej żużlowców zdaje się nawet na świecie. A Lee był pierwszym stalowcem który zginął na innym torze.
PS. Czy ktoś wie dokładnie gdzie jest pochwany Lee (tzn. jego prochy) na jakim angielskim cmentarzu w jego stronach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lukim81

W Zielonej Górze w wyniku obrażeń na torze zginęło czterech zawodników pierwszy był Bogdan Spławski w 1981r podczas treningu,nie wiem Jak ma się to w Rzeszowie wiem że wypadek miał tam z Torunia Marian Rose 1970r.Lee Richardson pochowany jest w swoim rodzinnym mieście Hastings.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
charismatic enigma

Na rzeszowskim torze zginęło 9 żużlowców: Stanisław Różański(Rzeszów), Eugeniusz Nazimek(Rzeszów),Leszek Zienkiewicz(Rzeszów), Wiesław Kuźniar(Rzeszów), Kazimierz Fornal(Rzeszów),Marian Rose(Toruń),Marek Czerny(Częstochowa),Jerzy Białek(Gdańsk, Henryk Drozdek(Łódź).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.