Wątek dotyczący artykułu

Radosław Osuch o konflikcie z kibicami: Nie mam już wielkich nadziei, rozważam odejście po sezonie

Sytuacja na linii władze Zawiszy - kibice wciąż jest bardzo napięta. Radosław Osuch nie zamierza jednak ustępować. Co więcej, jeśli nic się nie zmieni, grozi odejściem już w czerwcu.

przeczytaj cały artykuł


-WKS ZAWISZA_k-

Kibic to ktoś kto idzie na mecz, zajmuje miejsce z dobrym widokiem i oglada a Kibol to gość który nie idzie na mecz jak na zadyme, tylko idzie dopingowac swoją drużynę całym gardłem i nie ważny jest wynik, bo dopinguje nawet na 0:5. Bez tych kiboli mecz piłkarski wyglądał by jak tenisowy. Chuligani są wszędzie i dużo ich w polskich młynach, tyle że w mlynach jest prosta zasada: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i bez konfidentek. Tego ci najmądrzejsi nie ogarniają i mają swoją teorie z dupy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomekBYDGOSZCZ

Czyli dalej nie rozumiesz definicji kibic. Kibic to pojęcie obejmujące wszystkich tych, którzy przyszli na widowisko sportowe po to aby kibicować swojej drużynie. Jeden kibic kibicuje klaszcząc na siedząco, a inny kibic kibicuje zdzierając gardło, śpiewając, wymachując szalikiem, itd. ale dalej są to kibice, a nie kibole. Nawet jak przegrywa druzyna 0:5. Jest takie przysłowie: prawdziwy kibic jest z drużyna na dobre i na złe. Przysłowia: prawdziwy kibol jest z drużyną na dobre i na złe - nie znam.
Definicja według Wikipedia:
Kibic – osoba zainteresowana konkretną dyscypliną sportu i wyrażająca to m.in. poprzez uczestnictwo w charakterze widza w turniejach, zawodach, treningach i innych występach sportowych. Kibice często wspierają konkretny sportowy klub, drużynę lub sportowca, śledząc postępy kariery, wyniki zawodów, zmiany osobowe w składach drużyn itp., i wyrażając swoje wsparcie obecnością na meczach i zawodach, dopingiem, radością ze zwycięstw i zdobytych punktów. Kibice często wykazują się dobrą znajomością historii danego zespołu lub historii kariery sportowca, składu osobowego zespołu itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.