Wątek dotyczący artykułu

600 tysięcy złotych dla Stali Gorzów od miasta

W Gorzowie rozdzielono pieniądze na sport wyczynowy. Najwięcej z dostępnej puli otrzyma klub żużlowy, na którego konto wpłynie 600 tysięcy złotych.

przeczytaj cały artykuł

Galacticos_

Tylko od ilu lat w Gorzowie kasa jest ładowana w żużel, a od ilu w w piłkę! Nawet jak te oba zespoły były w 1 lidze to Stilon nie dostawał takiej kasy jak Stal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Galacticos_

Tylko jeśli przez te wszystkie lata Stilon by dostał taką kasę jak Stal to grał by dzisiaj spokojnie w 1 lidze. Stal może i tak, ale jej kibice...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Docent

Stilon, właśnie dlatego, że gra za "spokojnie", jest tam, gdzie jest... Idź, włącz sobie Canal+, tam w tygodniu są powtórki z ligi hiszpańskiej i nie jątrz już lepiej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Galacticos_

Gdyby w Polsce piłka miał takie znaczenie jak np. w Niemczech to w Gorzowie nie wiedzieliby co to żużel! Takie są realia, Stal jest faworyzowana przez miasto i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
__--__

Jak by Stilon miał tylu sponsorów to też był by o wiele wyżej, ale jak nygusy w zarządzie to i jest jak jest !!!

| Odpowiedz
blokuj
VeB

Stilon odbudowywuje się po spadku bardzo znacząco. Jest na bardzo dobrej drodze do awansu do drugiej ligi. jest zdeterminowany. Jeżeli finansowo klub będzie stabilny stać gorzowską piłkę na 1 ligę i spokojne miejsce w środku tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
stanley 827 Gw

Tylko nie wiem czy mnie się przywidziało, że Klub miał być ukarany za zachowanie kibiców. O ile fakt taki miał miejsce to my podatnicy, bo pieniądze miasta są z naszych podatków mamy pokrywać wybryki"kiboli" Stilonu. Czy na taką karę powinna być ich składka.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

I tego im życzę. Chodziłem tam przez kilkadziesiąt lat. To dlaczego nie kontynuuję tego?Bo kilkuset rozwydrzonych szczeniaków nie pozwalali na wejście kibicom którzy ten klub finansowali przez lata.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
VeB

Tacy są kibice piłki w większości klubów w Polsce i nie tylko nic na to nie poradzimy. Natomiast za Klub oddaliby serce.

| Odpowiedz
blokuj
stanley 827 Gw

Ja byłem kibicem Stilonu i nie opuszczałem meczu jak Stilon nosił też nazwę Unia i przez wiele lat póżniej. Wielu piłkarzy Stilonu było moimi kolegami.Tylko teraz na mecz pójść nie można bo nikt takiego zachowania "kiboli" oglądać nie chce. Dlatego pieniądze winny iść tam gdzie mecze są dla kibica.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Unia z Cichoszem,Prządką Dragonem seniorem, i Daniszewskim nie mylić z żużlowcem w W 1960 awansowała do ówczesnej drugiej ligi. Pamiętam pierwszy mecz w plecy z Polonią Wa-wa. 1:0.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

W 77r awansowali do drugiej ligi obecna pierwsza. Tam było bardzo przytulnie po mimo nie ciekawego stadionu, a Tacy gracze jak Stępiński Wierzbicki, Cyranek ,Puto, Sambor łowca karnych w bramce, Niewiadomski, Jabłoński, Bartosz, Sierant, Babij. Nie sposób wszystkich wymieniać, przyciągali po 10-12 tys ludzi. Po powstaniu osiedla Staszica niemal pod stadionem. Dziecinada z tego osiedla uznała klub jako własny, i pozostała część Gorzowa zaczęła obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Skończyła się frekwencja i skończył się Stilon.

| Odpowiedz
blokuj
Galacticos_

Bo jak by kasa była rozdawana po równo to całkiem inaczej by do wyglądało! To poowiedz mi dlaczego AZS dostał tylko 100 tysięcy skoro gra w najlepszej lidze w Polsce?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
VeB

Prezydent Gorzowa jest przychylny bardziej speedway'owi no ale to nie ma chyba aż takiego znaczenia. Od wielu lat miasto przeznacza na żużel w porównaniu do innych dyscyplin kosmiczne pieniądze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
TATA

Kolego znam osobiście Mariusza S. Prezesa Stilonu. Wiesz czym się zajmowal przed zostaniem prezesem? Mistrzu żeby coś dostać trzeba coś dać w zamian. Tak było jest i tak będzie. A nieudacznicy niech nie biorą się za sport i niech nie opierają się tylko na pieniążkach z miasta tylko wezmą się za szukanie sponsorów a tak jest w przypadku koszykówki. Kiedyś gdy koszykarki grały pierwsze skrzypce a było to w latach 80-90 sami rozpieprzyli klub. Tak było też z siatkówka i piłką ręczna w która wtedy grałem. Więc błagam nie wypowiadaj się. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
dillinger79

A nieudacznicy niech nie biorą się za sport i niech nie opierają się tylko na pieniążkach z miasta tylko wezmą się za szukanie sponsorów

3,5 miliona....hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Galacticos_

A co ma piernik do wiatraka?! Kasa w Gorzowie jest ładowana w żużel na potęgę, a i tak co roku jesteście ośmieszani przez rywala zza miedzy... W Zielonej Górze jakoś potrafią też zadbać o UKP, który obecnie gra w 2 lidze zachodniej, można?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
TATA

Skoro twoim zdaniem nie ma znaczenia ze obecny prezes biegał w kominiarce i brał udział w ustawkach to wybacz ale nie będę z tobą polemizował. Tacy ludzie jak prezesi piłki kosza nie powinni nawet być obecni na hali czy boisku. Tyle. Pomysl

| Odpowiedz
blokuj
Galacticos_

Ale co z tego, że chłop był kiedyś taki jaki był?! Teraz jest innym człowiekiem i działa na rzecz klubu i idzie mu to dobrze. Jakby wałki Komarnickiego wyszły na jaw to dopiero by było...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
VeB

Piłka ręczna w Gorzowie jeszcze kilkanaście lat temu była na dość wysokim poziomie. Niestety przez miasto klub został rozwiązany, koszykarki też już nie grają tego co kilka sezonów temu. Stal Gorzów to pupilek zarządu miasta Gorzów. taka jest prawda i nie ma co się oszukiwać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Stercel

Jak ja chodziłem na Stilon to przychodziło nas 10-12 tys luda. Ale chuliganeria ze Staszica doprowadziła do tego że jest WAS 300-400 osób, a nie NAS 10 tys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Stercel

Z mojego posta powinieneś wywnioskować dlaczego na Stilonie niema kibiców, co wiąże się z brakiem klubowego budżetu. Pomyśl gdzie by była Stal gdyby na 7 meczów przyszło tylko 300osob.?

| Odpowiedz
blokuj
VeB

Zaczerpnę przykład z innej dyscypliny sportu gorzowskiego. Piłka ręczna.. i wypchana po brzegi na każdym meczu hala przy Szarych Szeregów. Dlaczego był brak budżetu klubowego?! ponieważ miasto wolało przeznaczyć większą sumę na speedway mimo znakomicie rokujących piłkarzy ręcznych. Upadłość tego klubu w stu procentach ponosi miasto.

| Odpowiedz
blokuj
Galacticos_

Ale ja nawet nie miałem takiego zamiaru. ;d Poprotu piszę jak jest, wyjdź z szalikiem Stali np na kwadrat, z zobaczysz co się stanie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Docent

Szkoda moich oczu, by czytać Twoje bzdety... Kup sobie melisę albo zażyj brom. Jesteś najmądrzejszy, najpiękniejszy, najsilniejszy, Ty i Twoi współwyznawcy, a cały świat Was krzywdzi...

| Odpowiedz
blokuj
Pablo_FG

U bohater z przed klawiatury. Daj sobie spokój chlopczyku bo wyszedłem i co w pojedynkę to tam nie ma zawodników. Na kwadracie to są bojowi w stosunku w czterech na jednego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Maverick

No to co się stanie??? Wychowałem się na kwadracie, na ul.30 stycznia. więc pytam się, co się stanie? Chlapłeś facet.....

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Niech te gieroje z kwadratu założą koszulkę z Nergalem i przyjadą do nas pod Radio Maryja :) Zobaczymy czy są tacy mocni :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Stal Fan

Synku ja wychowałem się na Dąbrowskiego. Całe życie chodziłem po kwadracie i dalej chodzę i jakoś nic mi się nie stało! Więc przestań oglądać głupie filmy tylko wez się za książki!

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

I właśnie sam sobie odp że jesteście klubem chuliganów, i KIBICE nie kibole tam nie mają wstępu. To dlaczego sapiesz że nie macie kasy.Tacy jak Ty zmusili mnie do kibicowania Stilonowi po przez prasę i radio.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

A ja jestem kibicem lokalnie całego sportu gorzowskiego, A jako Polak polskiego.I z tematu gorzowskich piłkarzy siatkarzy, mniej kosza i ręcznej, to wiadomościami cię zasypię tak że nie dam ci pooddychać.

| Odpowiedz
blokuj
Stercel

Czego moich wiadomości twojej piłki? Chcesz zaczynamy Kiedy Stilon po raz pierwszy awansował do drugiej ligi dzisiejsza pierwsza. I pod jaką nazwą, Wymień kilku liderów ówczesnej drużyny.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.