Wątek dotyczący artykułu

Jarosław Hampel jeszcze nie myśli o ściganiu. "Głód jazdy przyjdzie w marcu"

Do pierwszego turnieju Grand Prix pozostały dwa miesiące. Jarosław Hampel przyznaje, że nie skupia się jeszcze na zawodach w Auckland. Dla "Małego" najważniejsze są przygotowania do nowego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

tomas68

gandalf i wielu innych-jak tylko ktoś tu wspomni o Toruniu,Klubie,Kryjomie,Karkosiku,Miedziński,itd zaraz mamy zlot czarownic i teraz wklejam to wasze pytanie do mnie:
macie z czymś problem ???????????????????????????????????????????????????????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dzonny

Ja mam takie jedno pytanie. Pochodze z miasta Piły a widze, że wypowiadasz sie tylko o Toruniu. Czemu masz jelonka herb Piły w swoim profilu? pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomas68

A gdzie tu widzisz Toruń i co to za problem,spytaj najta,apator-fan dlaczego oni udają kibiców Torunia. Co mam się tobie tu spowiadać bo.??????????????????????????????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.