Wątek dotyczący artykułu

Puchar Włoch: Emocje i pięć goli w meczu Romy z Napoli, piękna bramka Strootmana (wideo)

Świetne widowisko w Rzymie! Gospodarze dzięki Gervinho rzutem na taśmę zapewnili sobie wygraną i są nieco bliżsi wywalczenia awansu do finału Coppa Italia, który odbędzie się 3 maja.

przeczytaj cały artykuł

marco_er

słaba druga połowa i szczęśliwe zwycięstwo. Z Lazio w niedzielę i w rewanżu Roma musi zagrać duuużo lepiej niż dzisiaj w drugiej połowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Przed chwilą skończyłem oglądać mecz i nie wiem kolego jak oglądałeś, skoro napisałeś słaba druga połowa. Tempo gry spadło na...kwadrans przed końcem. Spotkanie było kapitalne i wcale nie uważam zwycięstwa Romy za szczęśliwą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marco_er

druga połowa w wykonaniu Romy była słabiutka, Napoli robiło co chciało i mogło wyjść nawet na 3:2. poza akcją z 88. minuty Roma zagrała koszmarnie wręcz

| Odpowiedz
blokuj
kasyx

Albo jesteś bardzo krytyczny, albo masz wręcz wysublimowany gust. Mecz stał na wysokim poziomie i było to z pewnościa jedno z najlepszych (jesli nie najlepszy) spotkań w bieżącym roku. W drugiej połowie Roma faktycznie nastawiła się na kontratak, ale miała kilka niezłych akcji. Zapomniałeś o 2-3 niezłych sytuacjach Ljajica, o swietnej obronie Reiny (chyba po strzale Greka). Tempo siadło po zdobyciu wyrównującej bramki dla Napoli. Ja byłem całkiem zadowolony z poziomu meczu, nawet znając wynik i oglądając tylko powtórkę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.